Skocz do zawartości

Wędkarstwo wg Grzes77


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś dla maniaków feedera, tania przeróbka na "oryginalnych" częściach. Kosze Sensasa, Trapera i Jaxona są ze sobą kompatybilne i można dzięki temu robić z nimi "cuda". Kosz każdej firmy można przerobić, to kwestia tylko wyobraźni :champagne-2010:

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do @Semi i @PawelL by któryś z Was wrzucił na sig poniższą moją wypowiedź w formie cytatu:

Rozumię, że SiG promuje wyroby Pana Arkadiusza Orzeszyny, sam z nim rozmawiałem przez telefon, szanuję takich rzemieślników i jestem przekonany, że przez mój film klientów nie straci, przez to proszę o uszanowanie mojego filmu i nie pisanie bzdur, że materiały wyniosły mnie 400PLN.  To prośba do kolegi Enzo, ja z matematyki miałem dobre oceny, nawet na maturze, szanujmy się. Na materiały wydałem:

- fotel - 161,24 PLN,

- obrotnica 45,99 PLN,

- pokrywa Traper 75 PLN,

całość wyszła mnie 282,23 PLN, za przesyłki nie płaciłem bo w Ravenie kupiłem jeszcze inne produkty, przez co miałem przesyłkę gratisową, pokrywę Trapera zamówiłem w stacjonarnym miejscowym sklepie. Pozostałe rzeczy miałem już w garażu, bo lubię majsterkowanie, gdyby się uprzeć, to specjalnie dla kolegi doliczę 0,50 PLN za śrubę i niech będzie 0,10 PLN za nakrętkę, jeśli nie mam profilu, to taki kawałek będzie kosztował max 5 PLN, nadal zamykam się poniżej 290 PLN. Gdy nie mamy farby, to można kupić coś małego za kilka zeta i nadal nie przekraczamy 300 PLN, a gdzie do 400 PLN? Nie rozumię takich wpisów, no ale tak to jest, jak kogoś nie ma wśród nas, to można się mądrzyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelL napisał:

Myślałem o jakimś cuzo z podnóżkiem, ale chyba zmieniłeś moje plany :beer1:

 

Ty akurat na tym forum masz najłatwiej wybrać. Wystarczy, że wpadniesz do warsztatu, klapniesz tyłkiem na Cuzo i koszu i sobie porównasz. To takie proste i nic nie kosztuje, no chyba, że przyniesiesz po dwa browary na łeb, to będzie łatwiej siedziska przymierzać :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Semi napisał:

Grzegorz, ale po co to chcesz robić, jaki to będzie miało sens, niech se piszą co chcą. A Enzo to pewnie nawet nie obejrzał dokładnie tego filmu.

Oki, masz rację. W sumie to bez sensu, też teraz ochłonąłem, ale strasznie nie lubię,  jak ktoś się mądrzy bez podstawnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...