Skocz do zawartości

Wędkarstwo wg Grzes77


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, PawelL napisał:

Ja tu siadam z kanapkami i kawą ... o rzesz się kurka natrudził!

 

Hehehe prosty temat, to nie ma co robić z tego godzinnego odcinka. Sorry @PawelL, że Cię zawiodłem :champagne-2010:

Właśnie zbieram do kupy ostatnie materiały na vloga (zaporówka z klasykiem, Wisła z przystawką, później Grębów, do tego 3 ostatnie wypady nad zaporówkę z nęceniem) i wyszło tego 191GB, czyli kilka godzin. Muszę teraz to powycinać by wyszło kilkanaście minut, dobrze że telefon zmieniłem, bo bym nie wyrobił. Niby mam pamięci wbudowanej 512GB, do tego na karcie w kamerze 128GB, na sportowej 32GB, to jeszcze przymierzam się do zakupu karty 512, lub minimum 256GB. Patrzyłem za kartą 1TB, bo taką mogę dodać do telefonu, wtedy bym miał pole do popisu, jednak taka karta kosztuje prawie dwa tysie. Teraz jestem na urlopie  jednak mam sporo pracy przy wymianie CO w domu i przy okazji remont w kotłowni, do tego wstaję rano o 3 na ryby, więc o 20:00 "padam na ryj". Ostatni tydzień mojego urlopu będę musiał poświęcić chyba na odsypianie tego "wolnego". To tak na marginesie. Miałem sfinalizować kilka moich pomysłów i je nagrać (mam sporo "patenciaków" - m.in. dwa rodzaje koszyczków zanętowych itp), ale przy moim "szczęściu w nieszczęściu" nie mam na nic czasu :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taka krótka seria moich ulubionych gadżetów wędkarskich pojawiła się w mojej głowie, na pierwszy rzut moja recenzja koszyczków do wstępnego nęcenia Preston, później będzie jeszcze kilka rzeczy, które cenię i szanuję :icon_arrow1::champagne-2010:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Grzes77 napisał:

Kukurydza do nęcenia w moim wydaniu, zawsze wychodzi elegancko

Mam Taką "su...ę" że gotując 2 dni, ni ziarenko nie pękło. Coś takiego mnie jeszcze nie spotkało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArekH napisał:

Mam Taką "su...ę" że gotując 2 dni, ni ziarenko nie pękło. Coś takiego mnie jeszcze nie spotkało. 

U to faktycznie "su...a". Jeszcze się z taką nie spotkałem i mam nadzieję, że się nie spotkam. Ja kukurydzę kupuję tylko z dwóch sprawdzonych źródeł, tak chyba najlepiej :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...