Skocz do zawartości

Wędkarstwo wg Grzes77


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz moje rozkminki o skrętce. Fajny zestaw przegrywający jednak i to zdecydowanie z wcześniej pokazanym bocznym trokiem.

Proszę również szanowną administrację o zmianę tematu z feeder na "Wędkarstwo wg Grześ77" :champagne-2010: ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niby banalna sprawa, jednak moim zdaniem często i niepotrzebnie udziwniana wysublimowanymi węzłami. Prostota i jeszcze raz prostota moim zdaniem zawsze wygrywa i jest lepsza.  Film raczej dla początkujących, jednak nie tylko, bo i niektórym "miszczom" się przyda :icon_arrow1::champagne-2010:.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ArekH napisał:

Szacun za tak niby prosty pomysł, a pomocny. Powiedz Mi, na jakiej żyłce max,(Grubośc) można tak postąpić, by węzeł  nie uszkodzić blokady łącznika.

Na filmie z szybkozłączką Prestona stosowałem żyłkę 0,26 i śmiało można dać 0,30. Nie pamiętam, jednak w jednym modelu (chyba Jenzi) był otwór z którym był problem przy żyłce 0,20. Problem znika gdy mamy pod ręką igłę do kulek proteinowych;):champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zapraszam do kolejnych moich "tajemnic". Warto zosać do końca materiału :champagne-2010:

Ooo widzę, że masz moje ulubione podajniki Browninga po 5zł /szt.

Ja odkąd tylko je nabyłem jakieś trzy, cztery lata temu już stosowałem w nich te szybkozłączki Drennana.

Świetna alternatywna dla drogich oryginałów, szczególnie jak często się je zrywa w trudnych warunkach.

No i super zastosowanie do szybkiej wymiany na spomba lub zwykły koszyk.

Ps. Pamiętasz jak Lucjan je krytykował, że się do niczego nie nadają?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, elvis napisał:

Ooo widzę, że masz moje ulubione podajniki Browninga po 5zł /szt.

Ja odkąd tylko je nabyłem jakieś trzy, cztery lata temu już stosowałem w nich te szybkozłączki Drennana.

Świetna alternatywna dla drogich oryginałów, szczególnie jak często się je zrywa w trudnych warunkach.

No i super zastosowanie do szybkiej wymiany na spomba lub zwykły koszyk.

Ps. Pamiętasz jak Lucjan je krytykował, że się do niczego nie nadają?

4,50 / szt :champagne-2010:

Byłem przekonany, że ktoś podłapał ten sposób łowienia przy tych tańszych podajnikach, i stawiałem na Ciebie, bo jak już podkreślę po raz kolejny mamy bardzo podobne podejście do tematu. O formach Matrixa podpowiedziałem Ci mam nadzieję B|

Z tym Luckiem to coś mi świta, ma prawo chłopina błądzić B|

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, o Matrixach mi mówiłeś. Z tym że ja już mam dość sporo tych foremek i następnych chyba nie potrzebuję. Do podajników Browninga i innych tego typu świetnie mi się sprawdza też mój stary patent z rozcięciem. bb3fdceafedd9235f2593eb059522f4d.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem reaktywacja moich koszyczków zanętowych. Podchwyciłem  też pomysł od Daniela i oparłem kilka koszyków o strzykawki, co przełożyło się na zajebisty koszyk do białych robaków, zachęcam do robienia tego typu koszyków :champagne-2010:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny i rozsądny cenowo pomysł Grzechu. Szacuneczek. JA się ostatnio strasznie zapuściłem w Hand Made. Leń koszmarny. Ale się zbieram. Jeszcze tylko łazienkę odnowię. Kończą Mi się koszyki na ciężkie miejscówki, robione z filtrów powietrza. Muszę do tego wrócić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...