Skocz do zawartości

Spomb, proca, czym nęcić?


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do do twardych ziaren i pelletu zrobiłem sobie kiedyś kobrę z rury 32mm kanalizacyjnej. Podgrzana daje się wyginać dość sensownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Niestety ale ostatnio zakupiona proca z FOXa d... nie urywa...
Ponadto trzeba poszukać nowych rozwiązań jak już jest wędka 5lb, która sama w sobie okazała się strzałem w dziesiątkę to trzeba do niej dokupić jakąś rakietę, spomba czy spoda. Jak zwał tak zwał...
Odkopaliśmy z @Marcel 3 spomby kupione na targach rok temu za 10 czy 20zł no i okazało się, że mimo że wszystkie były jak nowe to do wyrzucenia. Dwa się nie otwierały a trzeci otwierał w locie. Pamiętam, że mój poprzedni spomb służył kilka lat i nigdy nie było problemu z  nim, ale kosztował około 70zł.

Ktoś coś wie o Spider Spodzie? Czy warty ceny? A może coś innego jeszcze?


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Niestety ale ostatnio zakupiona proca z FOXa d... nie urywa...
Ponadto trzeba poszukać nowych rozwiązań jak już jest wędka 5lb, która sama w sobie okazała się strzałem w dziesiątkę to trzeba do niej dokupić jakąś rakietę, spomba czy spoda. Jak zwał tak zwał...
Odkopaliśmy z @Marcel 3 spomby kupione na targach rok temu za 10 czy 20zł no i okazało się, że mimo że wszystkie były jak nowe to do wyrzucenia. Dwa się nie otwierały a trzeci otwierał w locie. Pamiętam, że mój poprzedni spomb służył kilka lat i nigdy nie było problemu z  nim, ale kosztował około 70zł.

Ktoś coś wie o Spider Spodzie? Czy warty ceny? A może coś innego jeszcze?

 

Rakieta zanętowa, nie polecam, tragicznie długo i z oporem się ściąga.

abk_pl_52573-YORK-RAKIETA-ZANETOWA-Z-KOR
 

 

Spomb
Używam takich z Chin, takich bo czasem się urwie :P więc mam na zapas parę sztuk, POLECAM.

e46f4c0d4693812851378d1e9d50

 

 

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, NPC napisał:

Rakieta zanętowa, nie polecam, tragicznie długo i z oporem się ściąga.

abk_pl_52573-YORK-RAKIETA-ZANETOWA-Z-KOR
 

 

Spomb
Używam takich z Chin, takich bo czasem się urwie :P więc mam na zapas parę sztuk, POLECAM.

e46f4c0d4693812851378d1e9d50

 

 

To drugie zawsze miałem. Poleciało do kosza - trzy sztuki. Wszytko jest z Chin nawet dajły za 2tys niestety. 

Szukam czegos extra:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grendziu napisał:

Odkopaliśmy z @Marcel 3 spomby kupione na targach rok temu za 10 czy 20zł no i okazało się, że mimo że wszystkie były jak nowe to do wyrzucenia.

Też go w tedy kupiłem. By nie zapeszyć, działa do dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Z góry zaznaczę że jeśli idzie o zasięg, skupienie i działanie, jestem zadowolony. Piszę tu o procy zielonej, wartej teraz ok 90 zyla. Rozczarowuje mnie wytrzymałość gum. Otrzymane z procą, wytrzymały 1,5 sezonu. Zakupione ponownie, pół roku i to exploatowane niezbyt intensywnie. Dla porównania. Pomarańczową mam dłużej i jeszcze gum nie zmieniałem. Komplet gum to 21 zyla + wysyłka. Po tych doświadczeniach, ponownie bym nie kupił. Używam też procy Middy, z zielonymi gumami, które dają radę ok. 3 sezonów a kosztują dyszkę, tylko już lans nie ten. ;)

proca-guru-the-incredible-pult.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, booohal napisał:

Mi najbardziej pasują zielone gumy Stonfo (290-8)

Właśnie przy procy Middy mam zielone Stonfo i jestem z nich bardzo zadowolony. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...