Skocz do zawartości

Robakomat.


mirek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ciekawa propozycja, ale czy ja wiem czy by się przyjęła. Gdzie to postawić? W marketach, sklepach ala Żabka czy jak? o.O

Jeśli "roabkomat" to przy bankach... 

A na poważnie jakby ktoś to wystawił przed sklep wędkarski na noc, to jaka pewność, że tego nie zniszczą:icon_arrow1:

Pomysł ciekawy, ale trzeba mieć na niego wizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A jak dla mnie ma to sens, nazwa wskazuje na maszynę z robakami, ale można przechowywać również inne produkty. 

A gdzie można postawić? Głównie na łowiskach komerycjnych oraz w sklepach. niekoniecznie wędkarskich ale w takich gdzie znajdziemy produkty wędkarskie np. u mnie w mieście Brico Marche. 

Oczywiście instalacja takiego urządzenia na zbiornikach które nie są w żaden sposób monitorowane jak i strzeżone może poskutkować zniszczeniem, niemniej jednak jak dla mnie ciekawa propozycja i chwaliłbym miejsce w których takie urządzenie zostałoby zainstalowane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre podsumowanie Kleszcza i słuszna uwaga Zbyszka.

Najgorsze jest to, że "robakomat" najbardziej się sprawdzi i pomoże tam, gdzie do sklepu jest daleko (przy łowisku) lub sklepy są już zamknięte.
A to może oznaczać, że by urządzenie działało potrzebuje doprowadzonej linii elektrycznej, a jednocześnie musi być zabezpieczone przez kradzieżą i zniszczeniem.

Niestety, patrząc na skalę dewastacji uczynioną przez półgłówki rasy ludzkiej (zniszczone śmietniki, ławki, utopione wózki sklepowe, śmieci wokół), obawiam się, że tak duże i jednak dość drogie urządzenie nie przetrwa sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...