Skocz do zawartości

Psia karma jako zanęta


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Używając angielskie zanęty typy Bait Tech Karma itp czy Sonubaitsy ...Cały czas te zanęty zalatują Mi psią karmą .... A ostatnio na rybach pies jakiegoś wędkarza wszamał Mi z wiaderka całą zanętę ... Wiaderko tak wylizał od nowości tak nie wyglądało ...

Chcę na testy kupić z 5kg i przemielić w pył Tylko nie wiem czym dodam biszkopt mielony , płatki owsiane pomixuję coś ///.

 

 

Ktoś, może się bawił, próbował... ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że się bawił, np. ja.
Co prawda to było jednorazowe działanie, ale jakieś wnioski są.
Przede wszystkim Karma pływa!!!
Mocno puchnie i dobrze chłonie wodę. To duże zalety.
Nie używałem jej w czystej postaci, choć karpiarze często to robią. Dodają ja do mieszanek zanętowych zalewają ja uprzednio wrzątkiem. Ja dawałem mieloną do mixu w ilości max 10-15%. Nie zauważyłem wzrostu skuteczności ani tym bardziej spadku. Warto mieć garść pokruszonych karmy cdn. Muszę przerwać mam telefon.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, elvis napisał:

Przede wszystkim Karma pływa!!!

Nie każda. Frolica przerabiałem na przełomie 2008-2010r. Kupione w naszym kraju wszystkie mi pływały, kolegom z forum narybki.net, którzy mieszkają w Niemczech karma nie pływała i mieli świetne efekty. Frolic ma dziurkę i łatwo po kilkanaście sztuk zakładać na gumkę recepturkę do podnęcenia (są foty w necie jak to robić). Psia karma jest oki na karpie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie każda pływa. Mielona karma może zastępować mielony pellet Expander który jest często dodawany do zanęt by je lekko uatrakcyjnić. Ja stosowałem kocią karmę o smaku łososia. Dość istotna jest zawartość białka.
Co jeszcze? Aaaa , pompowałem pływająca karmę jak wspomniany Expander w strzykawce i nęciłem procą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, elvis napisał:

Fakt, nie każda pływa. Mieliona karma może zastępować milony pellet Expander który jest często dodawany do zanęt by je lekko uatrakcyjnić. Ja stosowałem kocią Karmę o smaku łososia. Dość istotna jest zawartość białka.
Co jeszcze? Aaaa , pompowałem pływająca Karmę jak wspomniany Expander w strzykawce i nęciłem procą.

Czy  karma zmielona po namoczeniu z wodą  ... Również będzie się unosić ? ...Jak pracuje w wodzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy  karma zmielona po namoczeniu z wodą  ... Również będzie się unosić ? ...Jak pracuje w wodzie ...

Poczekaj chwilę, zaraz sprawdzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po testach.
Myślę, że same zdjęcia by wystarczyły....
Ps. Jestem w pracy więc potrzebujęjeszcze chwilę na wnioski końcowe.
Zaraz wracam. 71cf97e2d53159b96b3d172e1a59c170.jpgd3ff7f55bb84d4eb346dd17c22c744ac.jpg498e40d0bf770fd656ab42819c2183be.jpgdc94c0ae5a9d4d7e8b5b2a27d82231e5.jpgca5b20f95196bbcc791087f145f8cb4c.jpg1fae521c1de0ce3223bdf2014a1dfe0c.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elvis ależ ty wariat niesamowity ... Nie chcIalem Cie od pracy odgarniać ... Super gość z Ciebie i dziękuję Ci pięknie ... W Wodzie fajnie to wygląda ....Musisz artykuł zrobić masz serce i wiedzę do tego ... Jeszcze jedno pytanko czym tak  pieknie zmielone ? .

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...