Skocz do zawartości

Powitanie


Chaotic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Użytkownicy

Od jakiegoś czasu Was podglądam i sam nie wiem , dlaczego wcześniej się nie zarejestrowałem.

Robicie tu świetną robotę i cholernie przyjemnie się Was czyta.

Mam na imię Olek , mieszkam w Poznaniu, 3/4 życia wędkowałem wyłącznie spławikiem i mimo, że jakieś 7 lat temu totalnie mi odwaliło na punkcie koszyka i łowię zawsze i wszędzie z gruntu - to i tak bez spławikówki się nad wodę nie ruszam.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

Chaotic

 

Edytowane przez Chaotic
interpunkcja
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
54 minuty temu, Chaotic napisał:

Witajcie Użytkownicy

Od jakiegoś czasu Was podglądam i sam nie wiem , dlaczego wcześniej się nie zarejestrowałem.

Robicie tu świetną robotę i cholernie przyjemnie się Was czyta.

Mam na imię Olek , mieszkam w Poznaniu, 3/4 życia wędkowałem wyłącznie spławikiem i mimo, że jakieś 7 lat temu totalnie mi odwaliło na punkcie koszyka i łowię zawsze i wszędzie z gruntu - to i tak bez spławikówki się nad wodę nie ruszam.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

Chaotic

 

A ja się dziwię, że jeszcze naszej nowej wody nie odwiedziłeś, bo masz żabi skok :P

A na poważnie, Witaj:champagne-2010: Mniej poważnie, gdzie ja Ciebie ostatnio widziałem, Rybomania, zlot etc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Acha i jako zawodowiec mam nadzieję, że odwiedzisz Nas na zawodach towarzyskich, bo mimo, że to jest impreza towarzyska, to zrobiona na wysokim poziomie, a z tego co pamiętam, to @Chaotic lubił rywalizację.:mauvaisepeche:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...