Skocz do zawartości

Zestaw sygnalizatorów z centralką czy bez


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kolejny dylemat. Jak daleko sięgnąć do portfela po zestaw sygnalizatorów i ile jest ich Nam potrzebnych. Sygnalizator brań elektryczny najtańszy na rynku jest od około 30 zł, a całe "pudła" zapakowane w etui, centralką, wodoszczelne potrafią kosztować pod 2000zł. Cena czy jakość? 

Sam używam dość tanich sygnalizatorów firmy Monster Fishing i  od dwóch sezonów nigdy mnie nie zawiodły, no chyba, że bateria wysiadła. W nocy są bardzo widoczne, głośne, posiadają regulację tonów, wiem czy ryba wyciąga zestaw czy też luzuję - więc czego chcieć więcej? Łowiłem nimi także podczas deszczu i w mrozie i dawały radę.

Wydaje mi się, że centralka w tym zestawie jest ok, może zasięg nie jest jakiś rewelacyjny do 50m, ale przeważnie dalej od zestawów nie odchodzę. W aucie mogę spać i "pilot" zawsze mnie obudzi :)

Pewnie kiedyś jak będę wymieniał sygnalizatory to wejdę w wyższą półkę, ale czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Osobiście posiadam trochę nowsze sygnalizatory Robinsona na małe okrągłe i drogie baterie i to był najgorszy zakup :/ przy swingerach  wytrzymuje około 20 paru godzin natomiast te starsze z dużą baterią 9V działają działają i bateri od 2 lat nie wymieniałem . Więc chyba nie zawsze cena idzie z jakością , ale centralka uważam , że to świetna sprawa tym bardziej jak jedzie się na dłuższą zasiadkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

@Elvis pamiętasz  nazwę tej firmy, gdzie sygnalizatory były cały czas pod wodą w akwarium i sobie pikały i się świeciły. Facet mówił coś o tym, że zasięg centralki jest do 350m. Cały zestaw kosztował ponoć około 1000zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elvis pamiętasz  nazwę tej firmy, gdzie sygnalizatory były cały czas pod wodą w akwarium i sobie pikały i się świeciły. Facet mówił coś o tym, że zasięg centralki jest do 350m. Cały zestaw kosztował ponoć około 1000zł...

Nazwy nie pamiętam. Może po mapce by poszukać. Tylko gdzie on stał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Gdzieś chyba na wysokości Tubertini lub bliżej drzwi wejściowych, ale gdzieś w środkowych rzędach. I mówił, że to 100% wykonane u zachodnich sąsiadów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator
Dnia 22.02.2016 o 00:06, Elvis napisał:

Też tak kojarzę.

Szukałem ich, szukałem i nie znalazłem...

Szukając PODa do @cygan786 przypomniało mi się, że moje sygnalizatory są na "wymarciu" i znalazłem taką oto ofertę (zastanawiający jest fakt 50% ceny)

http://olx.pl/oferta/karpiowe-sygnalizatory-centralkatandem-baits-icon-sx-set-3-1-nowe-CID767-IDe0Wy3.html#48448cb487

http://tandembaits.com/icon-sx-zestaw-3-1.html

Różnicę widzę na zdjęciach, że oferta nr 1 nie ma etui, ale z tym dam radę jakoś. Nie widzę także zasięgu centralki, a to dla mnie bardzo ważne jest...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...