Skocz do zawartości

TOP 3 - ulubione zakupy wędkarskie w ostatnim 10 leciu


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dawno nie zakładałem nowego wątku, oj dawno...:champagne-2010: Chciałbym zaprosić Was do zabawy, TOP 3, tak jak w temacie. Większość z nas tutaj kupuję więcej niż pewnie musi, mamy bardziej lub mniej trafione zakupy, w sumie to jak z kobietami, czasami kupują buty, które urzyja raz lub nigdy, ale muszą je mieć i tyle, a czasami kupują takie buty, że mogłyby w nich chodzić codziennie.

Czas start, kto pierwszy?  Ja właśnie analizuję wszystkie za i przeciw:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-Pierwszy solidny parasol wędkarski. Doceniłem jaki to komfort że na głowę nie leci oraz i od słońca jak i wiatru można się osłonić.

2- Zakup Elektrostatyka. w końcu bez bólu dawało się wysiedzieć wiele godzin.

3-Zakup zimowych ciuchów Graff-a. Komfort wędkowania w zimnych miesiącach nie do przecenienia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

1. Daiwa Commercial Feeder - Z 5 lat temu wyminiłbym inniy kijek.

2. Krzesło Elektrostatyk - jest już ze mną długo, bardzo długi, niczym ulubiona sofa przed TV.

3. Brolly Nash H - Gun. Właśnie chroni mnie przed deszczem:champagne-2010:

No i po za konkursem Mitsubishi Pajero, mój dziadek, tęsknię za nim jak cholera, żarł co prawda ponad 20l gazu, ale był bezcenny.V6 3,0 robiło swoje:champagne-2010:w trudnych chwilach. Co mnie ugryzlo, że go zamieniłem na inny model, nie wiem, trzeba było wyremontować, odmalować, podrasować i spędzić resztę życia z zabytkiem;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wędka Mikado UV mam 3szt od około 7-8 lat co najmniej, dla mnie kij niemal idealny, do niego dodałbym black drafta.

2. Wiaderko tego typu, większość firm go sprzedaje, mam tyle samo czasu, co w/w wędki.

3. Ramie Caperllan jest tak zajebiste, że kupiłem 3 szt i dopasowałem je do wszelkich moich zastosowań, jak mi się zachce łowić, tak biorę odpowiednio dopasowane ramie i heja nad wodę :icon_arrow1:

Jeszcze jest kilka ulubionych moich gadżetów ale te są tłuczone nagminnie i nie wymiękają od wielu wielu lat :champagne-2010:

20170623_150410.jpg

20170623_164723.jpg

20170623_164617.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim największym zakupem 10 lecia jest Daiwa d Fish feeder,Dlaczego ?

Ta skromna wedeczka otworzyła mi oczy i wode,dawniej ciężkie sztywne feedery stały jak kołki i patrzyłem czy kiedys drgną,stosując z początku nie dowierzałem tj wędęczce ale ona drgała cały czas,jestem wdzięczny że dałem się namówić na nią w sklepie.

Drugim bezsprzecznie jest fotel Korum,to było moje marzenie które udało się spełnić

trzeci jest browning sphere bomb 50gr,odkladałem prawie rok na nią ,ale to magia było warto

Nie jestem zbyt zamożny i czasem problem z kasa jest ,ale warto dążyć ,wędki do metody ,rzeczne wymagają innych wyrzeczeń,ale czego nie robi sie dla hobby

Edytowane przez stas1
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Administrator

Podbijam dla nowych "Userów" fajny wątek. Z moim miejscem drugim bym się zastanawiał i wymieniam go na łódkę Semper 440 XT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszły sezon. Kilkudziesięcznomiesięczne, nietrafione, kosztowne zakupy. W końcu? Bingo. Twór z zeszłego wieku. Konstrukcja archaiczna, prosta, mocna i genialna+Oldcull-owy wygląd. Slammer. Po wielu niepochlebnych opiniach i tak się skusiłem. Nieciekawa praca i nawój. Genialna moc na korbie. Co więcej prostakowi z nad Odry potrzeba? Nic! To trafiony, piękny w swojej pracy i prostocie, twór traperskich ich Maci z Chameryki. Wół roboczy! 

Reels-Penn-Slammer-560-Reel_4__32126__15376.1344920874.1280.1280.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Bolonka Milo Stradivari Strong - Udało mi się kupić prawie nie używaną w idealnym stanie za 500 zł. Nowa nie do kupienia aktualnie w Polsce kosztuje prawie 1200 zł.

- Taboret Elekrostatyk 

- Tu się zastanawiam między. Okuma G Force za niecałe 60 zł,ktora znakomicie mi się sprawdza w łowieniu w ekstremalnych warunkach,jako kijek do nęcenia i do tego dostarczyciel super szczytówek do Browninga Comercial Wand ,a bolonkami Yuki Multipla,którą kupiłem w 50% promocji za 130 zł i bardzo pozytywnie mnie rozczarowała,albowiem w niczym nie ustępuję dużo droższym bolonką,które posiadam,a bolonką TRABUCCO ATTRACTIVE BOLO COMPETITION ,wartą około 600 zł,ktorą kupiłem okazyjnie parę lat temu za 150 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...