Skocz do zawartości

Splot live- pierwsze kroki na zawodach czyli być jak Steve Ringer's


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
32 minuty temu, Splot napisał:

Dziękujemy za miło spędzony czas emoji16.png499e203975464484143bf02e5f262c37.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

O żyję jednak:P

Dzięki  za spotkanie.  Idę się zresetować.  Dobranoc na chwilę. Graty @Splot.

Grześ ja nie jestem zawodnikiem, zawsze łowię dla przyjemności, nie mam spiny ani stresu przy lowieniu, że muszę.  Byś widział co Michał robił jak nie mógł złowić ryb, a inni coś tam łowili:icon_arrow1:

Dla mnie najbardziej liczy się otoczka  i te rozmowy nocne przy ognisku. Bezcenne:champagne-2010:

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grendziu napisał:

Grześ ja nie jestem zawodnikiem, zawsze łowię dla przyjemności, nie mam spiny ani stresu przy lowieniu, że muszę....

...Dla mnie najbardziej liczy się otoczka  i te rozmowy nocne przy ognisku. Bezcenne:champagne-2010:

Wiem :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wybrałem zawody w kole. Nie mogłem oprzeć się rywalizacji.
Zaraz losowanie. Coś tam namieszałem w wiadrze. Zobaczymy czy coś złowię. 3d5c9d6e2b15954873cc0a890ba33993.jpg363c7da79e28d02c3c984da3e9f4cba0.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Masz kastera, szatkowane czerwone w dużej ilości? Przesiałeś choć raz przez sito zanęte?

Ja kibicuję na MP akualnemu liderowi, tydzień temu chciał brać udział u SylwkA na Ługach i wyniki robi na kiju i kreciołku dajła? Mieliśmy się tam poznać ja nie mogłem dojechać niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody dobrze poszły. Był ozczywiście bój z dziadkami o godzinę rozpoczęcia. Bo po co 45minut na przygotowanie, skoro oni mają wędki przygotowane.
Plan był taki aby lekko łowić na ok 20m. Ciężko na 50m tam gdzie był uciąg.
Te grudy w wiadrze to dodatek do ciężkiego łowienia. Kulki z płatków owsianych
Złowiłem 1950. Wyprzedził mnie gość który miał leszcza ok 3kg.
Łowiłem równo głównie skalary.
Miałem dwie większe sztuki które weszły w przybrzeżne zaczepy.
Na drubo nic się nie skusio. Powód chyba sum. Goście z łudki między moim stanowiskiem a sąsiada zacieli i wyciągnęli suma 1,7m.
Bawiłem się pickerkiem i w zasadzie 90% ryb złowiłem na niego. Sukcesem było ok 0,7 litra martwych robali.
c6076f7f829dd0f48fb7d11773ecd232.jpgddbd98e9d08d1904b00e1045243764c0.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...