Skocz do zawartości

Splot live- pierwsze kroki na zawodach czyli być jak Steve Ringer's


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 8.05.2019 o 19:28, Linek727 napisał:

Jeżeli ogarniesz Odrę, w każdym jej aspekcie, to inna woda będzie level niżej.Tak sądzę i dam się za to ukrzyżować. Taką mam fantazję i doświadczenie ?

Skuteczne łowienie w rzece to arcydzieło wędkarskiego rzemiosła, bo tam jedyną stałą jest fakt, że rzeka jest mokra.

Swiete Slowa ;) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2019 o 19:28, Linek727 napisał:

Jeżeli ogarniesz Odrę, w każdym jej aspekcie, to inna woda będzie level niżej.Tak sądzę i dam się za to ukrzyżować. Taką mam fantazję i doświadczenie ?

Skuteczne łowienie w rzece to arcydzieło wędkarskiego rzemiosła, bo tam jedyną stałą jest fakt, że rzeka jest mokra.

Namaste:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Przyjedź i mi pokaż. :champagne-2010:Pisać to potrafisz. :P

Gdybym tylko mógł to zrobiłbym to jak najszybciej i z wielką chęcią... O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

Gdybym tylko mógł to zrobiłbym to jak najszybciej i z wielką chęcią... O.o

Skopał bym Ci ten Pyrlandzki tyłek tak, że byś zapomniał w którą stronę do Boguniewa. ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ogarniesz Odrę, w każdym jej aspekcie, to inna woda będzie level niżej.Tak sądzę i dam się za to ukrzyżować. Taką mam fantazję i doświadczenie
Skuteczne łowienie w rzece to arcydzieło wędkarskiego rzemiosła, bo tam jedyną stałą jest fakt, że rzeka jest mokra.
Jak ogarniesz Wisłę w moim okręgu to Odra lvl niżej. Nad Odrą się wychowałem i wiem czym pachnie A Wisły rozgryźć nie umiem. Uwierz,Wisła w swojej dzikosci jest ciężka do rozpracowania. Co roku jest inna.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cygan786 napisał:

Co roku jest inna.

Każda rzeka Adamie tak ma. Wisły z autopsji nie znam, jedynie z opowieści, bo mój wuja w Ciechocinku na niej wędkuje. Przede wszystkim to szybka rzeka. Wymaga ciężkich zestawów nawet łowiąc blisko. Wodę płynącą trzeba pokochać. Potem, jak już zasiądziesz nad brzegiem, widzisz z automatu potencjalne miejscówki. Większość jest koszmarnie trudna do obłowienia. Tak też jest z Wartą. Uwierz, Adam wie co pisze(zbieżność imion;)) Nasza niby leniwa Odra, to ciężki kawałek chleba. Zobacz jak wędkuje Radek @Tench_fan Odnalazł się pięknie na Warcie, a męczy się nad Odrą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda rzeka Adamie tak ma. Wisły z autopsji nie znam, jedynie z opowieści, bo mój wuja w Ciechocinku na niej wędkuje. Przede wszystkim to szybka rzeka. Wymaga ciężkich zestawów nawet łowiąc blisko. Wodę płynącą trzeba pokochać. Potem, jak już zasiądziesz nad brzegiem, widzisz z automatu potencjalne miejscówki. Większość jest koszmarnie trudna do obłowienia. Tak też jest z Wartą. Uwierz, Adam wie co pisze(zbieżność imion) Nasza niby leniwa Odra, to ciężki kawałek chleba. Zobacz jak wędkuje Radek [mention=876]Tench_fan[/mention] Odnalazł się pięknie na Warcie, a męczy się nad Odrą. 
A nad Odrą potrafię się odnaleźć, nie wiem , może mam to we krwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...