Skocz do zawartości

Splot live- pierwsze kroki na zawodach czyli być jak Steve Ringer's


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ogarniesz Wisłę w moim okręgu to Odra lvl niżej. Nad Odrą się wychowałem i wiem czym pachnie A Wisły rozgryźć nie umiem. Uwierz,Wisła w swojej dzikosci jest ciężka do rozpracowania. Co roku jest inna.
Wisła co dzień jest inna.

Może gdyby było w niej tyle ryb co w Odrze to byłoby łatwiej. A tak oprócz masy sumów wielkości krawata ciężko coś złowić. Bynajmniej w środkowej części tej rzeki.

Ja jej nigdy nie zrozumiem i nie poznam. Jest jak kobieta....

Kocham, ale nie za nic nie kumam o co jej chodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, cygan786 napisał:

Jak ogarniesz Wisłę w moim okręgu to Odra lvl niżej. Nad Odrą się wychowałem i wiem czym pachnie A Wisły rozgryźć nie umiem. Uwierz,Wisła w swojej dzikosci jest ciężka do rozpracowania. Co roku jest inna.

Mówisz, że skala makro nie działa? ;) Tak poważnie - fakt, nie łowiłem nigdy w Wiśle. Łaziłem kiedyś po kilku główkach na odcinku pomiędzy Świeciem a Bydgoszczą. I czułem naprawdę grubą wodę, aż się zacząłem zastanawiać, jakbym tu łowił. Na pewno jest to zupełnie inna rzeka niż Odra. Więc może być ten level w górę dla Wisły  :1310_thumbsup_tone1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zanęta to Wonder Black, do tego paczka Argili, pół paczki ziemi bełchatowskiej lekko doklejone bentonitem. Ok 200g joka i pojedyncze kastery. Wszystko opruszone pieczywkiem fluo. 01221bfbf7d548cff2eb7545080f382e.jpg4f2c0f6e3de0b45c1b679c4ff100fcdc.jpg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...