Skocz do zawartości

Gliny ,rzeka, feeder


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, stas1 napisał:

Co robiłeś żle ,może nie skleiłeś gliny,pierwsza dawka z jokiem ma być jak kamień,ryba ma podejśc i skubać skubać i skubać potem troszkę zanęty z gliną bardziej lekką tuż przy kulach ryba ma zassać i nie wiedzięc że zassała

Staś dawalem bentonit , może i za mało .... U nas są głowki ryby szukałem głownie między nurtem a spokojną wodą tzn 2,3 metry od nurtu a 5,1Om od mojego stanowiska lub między głowkami ... 4kg gliny , 1kg zanęty przesiane przez sito do tego pieczywo fluo , jokers cwiartka , trochę pinki i białych ...Zaneta Zbyszka Milewskiego Platinum Leszcz ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mało,pół szklanki na kilo,zanętę żeby nie pracowało pod leszcza mocz dzień wcześniej,taka mała podpowiedz jak chćę duże leszcz dipuje i mocżę grubą zanętę dzień wcześniej,jaką glinę stosujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, stas1 napisał:

Pewnie mało,pół szklanki na kilo,zanętę żeby nie pracowało pod leszcza mocz dzień wcześniej,taka mała podpowiedz jak chćę duże leszcz dipuje i mocżę grubą zanętę dzień wcześniej,jaką glinę stosujesz

Tylko powiedzmy zanety traper giant jest bardzo gruba pellety,ziarna zostają na sicie ...Gdzie szukać i nęcić leszcza ,,,Ile kul i co ile nęcić ... Mój przypon od 40 do 80 cm 0,14 stroft głowna o 20 ...hak owner 12,14 ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój traper Giant z dodatkami,na prywatne łowienie,rozrabiam go zasze dzień wcześniej trochę konopi,fluo czasem kuku i Lorpio Bream to juz nie tajemnica kilka razy o tym pisałem,nęcę od razu większąsćia towaru pozostawiam tylko na donęcanie koszem uważam że na kanałach czy gdzie indziej grube donęcanie żle rokuje,to co w koszykach o odpowiednim rozmiarze wystarcza,i oczywiście systematyczne podawanie w punkt,jak szukam miejsca z początku do pierwszego pukniecia tak sie przyzwyczaiłem i tak robię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, stas1 napisał:

Koszyk u mnie nie lezy dłużej niz 5 minut,jak przy metodzie

Wędkujemy podobnie. Tylko że ja znów nie łowię w towarzystwie kul. Wszystko to gruba zanęta i ziarna z procy. Fakt że nie wędkuję zawodniczo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ArekH napisał:

Ja wiem Stachu że już rzadziej łowisz rekraacyjnie. Ale czy w tedy też się bawisz gliną? Piszę o rzece, nie o kanałach. 

Tak zawsze dodaje,sama zaneta zostanie rozbita w mig, nawet podając ziarna Arek na uciągu zastosuj doklejona gline z ziarnami poczujesz różnicę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...