Skocz do zawartości

Co Wy na to?


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Znaczy się kawy więcej już nie piję, chyba bo coś śpiący jestem.

Poprawę bez cudzysłowa - popieram poprawę w sensie poprawę stanu złego lecz aktualnego np. zarybienie rzek szczupakiem itd. czy sadzenie drzew owocowych zamiast sosny. Jabłoń to też ładne drzewo! Urokliwie to wygląda jak się siedzi pod jabłonią czy gruszą i łowi się ryby. Pszczoły mają pyłek, my owoce itd.

Poprawę z cudzysłowem - nie popieram poprawy przez ludzi co myślą, że wiedzą lepiej np. zarybianie obcymi gatunkami np. piranie itd. czy wypuszczanie żółwi do stawów. Z karpiem mam problem bo niby zadomowiony a jednak obcy gatunek. Moim zdaniem jesiotr byłby lepszy.

 

@Jurek ' ' przeczytaj jeszcze raz to zobaczysz takie śmieszne znaczki :) Może zjedź borówek lub marchewki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wkrótce będę miał okazję połowić na prywatnym stawie kolegi. Rybostan

bogaty i wszechstronny - ok 1 ha wody, o gł. nawet do 3 m, a w niej : karpie, liny, karasie pospolite, gruba płoć, piękne predatory różnej maści. Parę sztuk jesiotra i amura.

Moje pytanie brzmi :

Czy, Waszym zdaniem,  ryba zareaguje na zanętę i przynętę na bazie mączki rybnej, skoro nic takiego do tej pory (7 lat) nie dano jej spróbować ?

Kolega dokarmia  ryby wyłącznie ziarnami .

Macie jakieś doświadczenia w tej materii ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...