Skocz do zawartości

II ZLOT "dlaRyb" 2017 łowisko Fundacji "dla Ryb" Nienawiszcz


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Grendziu napisał:


Może inaczej, zróbmy sobie do 20 lutego  koniec wrzucania propozycji będzie ankieta np do 15 marca i już, niech wygra najlepsza propozycja :duchamp:

Skoro propozycje będziecie składać do 20 lutego to po co czekać aż do 15 marca z ostatecznym wyborem? - marnowanie czasu.  Powinniście się wyrobić do końca lutego i od początku marca załatwiać miejscówkę oraz dogadywać warunki, koszty itp. Im szybciej podjęta zostanie decyzja, tym lepiej i łatwiej będzie wszystko dopracować, a pamiętać trzeba, że w wielu miejscach terminy mogą być z początkiem wiosny zarezerwowane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Mała napisał:

 że w wielu miejscach terminy mogą być z początkiem wiosny zarezerwowane.

Ale my się umawiamy na zlot we wrześniu :221_see_no_evil: to już nie ma lata, dzieci do szkoły etc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Poznań - Bydgoszcz - Toruń - Płock - Warszawa - Piotrków Trybunalski - Kalisz - Leszno


Taki okrąg mi wyszedł centralnej Polski, gdy zrobiłem sobie wykres N silnia :P Gdzie co jak wrzucajcie propozycję :) Ja się dostosuję :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Ale my się umawiamy na zlot we wrześniu :221_see_no_evil: to już nie ma lata, dzieci do szkoły etc :P

Ale ja o tym właśnie pisałam gamoniu... do września daleko, ale nie tylko Wy Zlot, spotkanie czy zawody planujecie... Jak zwykle źle mnie zrozumiałeś - norma ;)

Spoko możesz nawet w kwietniu czy w maju planować - Twój wybór Prezesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 minut temu, Kubik napisał:

@Elvisto prawda jest drogo. Pan w Koninie moze nas ugoscic za 70 pln za week z namiotami do dyspozycji ognisko.

Brzmi sensownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostalem wycene wstepna z Lowisko u Roberta Konin:

35 zł. od osoby za dobę (maksymalnie dwie wędki na wędkarza, styl wędkowania dowolny)

35zł. x 30os. = 1050zł.

1050zł. x 2doby = 2100zł.

 

 25zł. od osoby za obiad (zupa, mięso z ziemniakami)

25zł. x 30os. = 750zł.

750zł. x 3dni (piątek, sobota, niedziela) = 2250zł.

 

wynajęcie obiektu na imprezy integracyjne "stodoła" 350zł. dzień.

jeśli chodzi o catering to informacje mogę udzielić dopiero w Maju.

10440969_665049410211157_402964919119789647_n.jpg

10307390_665049756877789_5811951151838188792_n.jpg

10373745_665048896877875_1525070012467761716_n.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...