Skocz do zawartości

II ZLOT "dlaRyb" 2017 łowisko Fundacji "dla Ryb" Nienawiszcz


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
25 minut temu, ArekH napisał:

Jestem już w domu. I to Ja, jako jedyny, złowiłem rybę na kolację.:champagne-2010:

IMG_20170910_165405.jpg

Arek,będziesz pierwszy który z łowiska No Kill, oficjalnie zje rybę w dziejach Fundacji "dla Ryb". Smacznego "pogromco Sardynek"B|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My Sensei odstawiliśmy punkt 15:30 na DW zachodnim w Wawie.

Namiot rozwinięty w pracowni bo wszystko mokre zwijane było.

Karol pewnie za godzinkę dojedzie do domu. Jak zwykle miał najdalej :) i już mówił, że za rok też będzie :)

Było bardzo fajnie poza jednym małym ale.......... za krótko!

Te pakowania, jazda, rozpakowania, pakowania. To za mało czasu później na wszystko.

Coś więcej później się napisze ;)


Jedno co za mną będzie długo chodzić to pik pik pik pik kolegi Sygnałka ;)

Co do ryb to 2 złowiłem. Karp 2kg i szczupak z 40cm na orzecha tygrysiego podwieszonego popkiem.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Ostap jak będziesz planował kiedyś dłuższy wypad na ryby, to wiadomo gdzie, czy sam, z kolegami, rodziną etc. Nadvwoda możesz być nawet miesiąc u nas :icon_arrow1:Rybki słabo pracowały, chyba tylko Cygan dał czadu, złowił sporo ryb i wygrał zawody towarzyskie, no i kolega Sygnałem. Dzięki także Extru Fishu za przybycie. Jesteście w deche. Ja miałem skopany tel więc zdjęć mało lub wcale.ale coś tam chyba zrobiłem. Proszę o fotki, jeśli macie.

IMG_20170910_100712.jpg

IMG_20170909_213623.jpg

IMG_20170909_165558.jpg

IMG_20170909_165540.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobne pozdrowionka dla Marcina. Kure....o pozytywnie nakręcony gość. [mention=771]Marcel[/mention]? do następnego razu. :champagne-2010:
Dzięki Arku z ciebie też równy gość

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...