Skocz do zawartości

II ZLOT "dlaRyb" 2017 łowisko Fundacji "dla Ryb" Nienawiszcz


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Razem z Darkiem 18.07.mamy urodziny wiec termin 21-23 jest zacny:beer-chugger:. We wrzesniu po za pierwszym weekem caly mam wolny.

A co ja całe 32 dwa dni później i też mieliśmy w planach wspólnie coś zorganizować. Taka symboliczna impreza na 40-stkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cygan786 napisał:

To może we wrzesniu. Lipiec i sierpień to czas urlopowy i ciężko bedzie wygospodarować czas.

 

12 minut temu, Elvis napisał:

Dla mnie wrzesień jest ok lub wspomniany 21-23.07

 

7 minut temu, Kubik napisał:

We wrzesniu po za pierwszym weekem caly mam wolny.

Panowie chyba rzeczywiście ten wrzesień byłby dobrym rozwiązaniem np.  8-10. Lipiec i sierpień albo już poplanowane albo coś zawsze z rodziną wyskoczy i trudno będzie zgromadzić jak największą ilość forumowiczów... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pamiętam jak dziś, byliśmy w trakcie budowania domku w Margoninie - kończyłem 18 lat. Za dnia kręciłem betonarką, a w nocy podbijałem.... (piłeczką niech będzie :P)

Ziomki moje za czasów młodości zjechały się z Wlkp pod namioty na 18tke, co to był za bal. Pamiętam, że między innymi dostałem kasetę magnetofonową z tym oto hitem :P
 


Może być zatem Margonin :P
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4]Elvis[/mention] w moim przypadku bez znaczenia 17.09 mam imieniny i wszystko pasi a [mention=385]Grendziu[/mention] to lepiej ogarnijcie te 40 ja mam jeszcze 2 latka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cygan786 napisał:

To może we wrzesniu. Lipiec i sierpień to czas urlopowy i ciężko bedzie wygospodarować czas.

 

41 minut temu, Ostap napisał:

Mi pasuje każdy jak na razie termin. Trzeba Wełniaka tzn Karola spytać jak on to widzi :D

Karol tzn Wełniak widzi ze wrzesień jako data jest ok.

Ja się dopasuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 godzin temu, karol w napisał:

 

Karol tzn Wełniak widzi ze wrzesień jako data jest ok.

Ja się dopasuję.

Jak chcesz to Ci nick zmienimy na "Wełniak" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...