Skocz do zawartości

II ZLOT "dlaRyb" 2017 łowisko Fundacji "dla Ryb" Nienawiszcz


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 godziny temu, Kubik napisał:

Widzę że powoli kształtuje się nam termin realizacji zlotu. WRZESIEŃ ok. Teraz musimy jeszcze dopracować datę.Co powiecie na 8-10.09.2017:icon_arrow1:

Czym wcześniejszy wrzesień tym lepiej :) bo cieplej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Cześć,

jestem świeży na forum i nieczęsto bywam na takich imprezach, ale kto wie może i ja się pojawię jeśli będzie taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby to była cicha i spokojna okolica. Dzika woda. Jezioro,zaporówka,rzeka. Żeby można rozbić namiot. Nie siedzieć nad brzegiem ramie w ramie ale i nie porozłazić się. No i żeby nie trza było grzać 600km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam cos dla @cygan786.

Zbiornik Rydwan - Łowicz

Autor: , 2011-01-04 

 

Rydwan k Łowicza

Zbiornik ten to była żwirownia przy trasie Łódz-Łowicz , jadąc z łodzi ok 3 km przed łowicza skręcamy w lewo ,jedziemy prosto drogą asfaltową po prawej stronie widzimy piękne stawy w dole . ok 6 dużych i mniejszych (uwaga teren prywatny ) jadąc kilometr dalej widzimy czynną żwirownie i tuż za nią na zakręcie zobaczymy rydwan , jadąc dalej objedziemy go do połowy. Po prawej mamy jezioro okręt (uwaga teren prywatny ) niestety nie radzę wjeżdżać do lasu ,, bo choć należy do nadleśnictwa Kutno ,prawie zawsze pojawia sie straż leśna. najlepiej zostawić auto na górce obok innych ,lub u gospodarza na podwórku za piątaka ,yo tyle jeśli chodzi o dojazd.Na akwenie tym jest także zakaz srodków pływających także nie warto zabierać ze soba łodzi :)
rydwan koło Łowicza to 22 hektary pięknej czystej wody. przejźystej na wiele metrów.ale dno widać bardzo słabo bo zaraz przy brzegu jest przepaść, dosłownie brzeg zmienia sie często , obsypuje sie zarywa, jest plaża na której jet płytko, ale jedna tylko, zazwyczaj to przepaśc siegająca do 30-40 m:) Oczywiście nie od razu jest tak głęboko na brzegu tak od 3 do 5 m , ale wyjątkowo stromo 5 m od brzegu jest już głębia , . jest to cięzki teren do nęcenia pełen dolków ,górek i podwodnych jaskiń także połowy z gruntu to w większości miejscówek to pewna porażka , chociaż widac prześwity , wysepki po 1 - 2 m , są zazwyczaj obficie zarośnięte.
Jetem młodym wędkarzem nie opisze nawet częsci historii jakich wysłuchałem od okolicznych mieszkańców, ale często widziałem w tej wodzie czarne wielkie porysy ogromnej ryby :) , moim zdaniem jest to najlepsze łowisko jeśli chodzi o okręg skierniewice , . no rozpisałem sie ,wkleje dużo fotek bo bardzo mi sie tam podoba i mam ich troche :), a cha , rydwan jest w pzw dopiero od kilku lat także moim zdaniem na przynętę dominuje kukurydza i robaczki :)

 

Edytowane przez Kubik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...