Skocz do zawartości

Konkursy, konkursy, konkursy...


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dawno nic nie było co nie?

Razem ze sklepem wędkarskim e-amur.com oraz z GFish i oczywiście Fundacją "dla Ryb" będziemy robić skromne ale za to fajne konkursy dość często, konkursy będą i na forum oraz na fejsie.

Pierwszy konkurs ruszy jak dam radę już dziś na FB, a następny będzie tutaj.
Link na fejsa wrzucę w osobnym poście, a teraz podaje podgląd na plakat i uwaga, na nowego logo sponsora ze sklepu wędkarskiego, jeszcze nigdzie nie publikowane wcześniej :P


 

plakat.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Administrator

Podbijam, w weekend wystartuję konkurs na miesiąc luty, może jakaś podpowiedź czego by miał dotyczyć, konkurs będzie specjalnie dla forumowiczów? Propozycje mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wyeliminować to o czym kolega @suwi , nomen omen, podsunął, proponuję konkurs na post, który wniósł najwięcej dla korzyści forum. Należałoby tylko jakąś ikonkę przeznaczyć wyłącznie do takiego celu :  oznaczanie  postów,  które naszym zdaniem zasługują na uznanie pod tym względem. B|

Ja podejmę się odciążenia adminy kolejnymi obowiązkami i na koniec  miesiąca,  na tajnym posiedzeniu,   zliczę głosy i ogłoszę zwycięzcę. Bardzo mi się podoba nagroda ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
47 minut temu, suwi napisał:

konkurs to super zawsze jakaś rywalizacja szkoda tylko , że przyciąga ludzi którzy pragną wygrać a nigdy nie będą czynnymi forumowiczami NIC NIE WNIOSĄ A NAWET I NIE WYNIOSĄ 

Nie do końca tak jest, bardzo mało ostatnio było "łapaczy" nagórd z zewnątrz, a i konkurs ubogi, a sponsorzy patrzą, wolą konkurs na FB niż niestety tutaj.

Ostatnio chyba ktoś z aktywnych forumowiczów wygrał mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, suwi napisał:

To bardzo dobrze ze mało takich osób bierze udział Jest to jakiś sposób na rekrutację czasem ktoś zajrzy i mu się spodoba no i zostanie z nami :)

Na tym polegają konkursy, negocjuję aby choć raz w miesiącu był jakiś konkurs typowo na portalu "dla RYb", z założenia miało być zdjęcie miesiąca, opis wyprawy lub jedno i drugie, ale raz teraz mamy sezon ogórkowy, lodowy to może coś innego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś takiego - Konkurs na opowieść wędkarską.

Piszę opowieść, nie opowiadanie, żeby nie było, że ma być oceniany styl, kwiecistość języka.

Oceniana byłaby tylko sama historia.

 

Ja różne rzeczy czasem pisuje, więc nie będę brał udziału.

 

Chodzi o ty by w osobnym, do tego stworzonym wątku, przedstawić jakąś historię związaną z wędkarstwem, która nam się zdarzyła,

lub komuś kogo dobrze znamy i ufamy, że to nie bujda.

Opowieść która będzie dziwna, straszna, rozczulająca. W jakimś sensie dla Was niezwykła, a którą warto byłoby się podzielić.

Uwielbiam takie historie i bardzo lubię takie czytać, kiedyś pojawiały się takie np. w WW.

 

Bardzo prostymi słowami, nie muszą to być literackie popisy.

Tak jakby opowiedzieć coś kumplowi na rybach, czy przy piwie.

Na zasadzie - Wiesz kiedyś...

Przykładowo - dzik pogonił mnie na rybach, kupowałem w sklepie wędkarskim i....,  pewnego razu miałem na rybach strasznego pecha bo..., mój dziadek opowiadał mi jak....

Takie tam, swego rodzaju nasze "opowieści dziwnej treści".

W ustalonym czasie, po upływie terminu komisja (np 3, 5 osobowa z @Grendziu na czele) oddałaby swe głosy na wybraną opowieść.

Oczywiście wcześniej nie byłyby one "laikowane",  chyba żeby przeprowadzać ankietę, wtedy decydowałoby więcej osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W ostatnim konkursie braliśmy udział na "niby" aby było więcej postów, aby rozbudzić wątek . Dodam, że ani moderatorzy, ani administratorzy nawet jak coś wrzucą w wątku (jeśli wrzucą) to nigdy nie biorą udziału. Choć nagroda jest nawet całkiem, całkiem fajna i przydatna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Grendziu napisał:

W ostatnim konkursie braliśmy udział na "niby" aby było więcej postów, aby rozbudzić wątek . Dodam, że ani moderatorzy, ani administratorzy nawet jak coś wrzucą w wątku (jeśli wrzucą) to nigdy nie biorą udziału. Choć nagroda jest nawet całkiem, całkiem fajna i przydatna :P

Jeżeli coś z jaxona to wchodzę w ciemno !!!:Forever_Alone-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...