Skocz do zawartości

Konkursy, konkursy, konkursy...


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@MrProper Mariusz, no bądż poważny przez tą chwilę :

Cytat mojego wpisu : "Mariusz ! Patrząc na to z takiej perspektywy to , np. mnie konkurs fotograficzny interesuje tylko poprzez radochę z oglądania dzieł innych, bo sam, niestety, nie potrafię nawet przesłać zdjęcia z aparatu na post z forum. I co, dlatego mam negować sens takiego konkursu ?"

gdzie tu jest napisane,że:

1. Nie umiem fotografować ?

2.Neguję poptrzebę konkursu foto ?

:o:o:o !!!!

 

A teraz :

7 minut temu, MrProper napisał:

Zmień pampersa na stringi - uwierz wygoda jak diabli, nic nie ogranicza napływu krwi do mózgu

 

 

Tak, masz rację, ale pod warunkiem, że ma się umięśnione pośladki, bo jak za chude to ta tasiemka " ślizga " się po całej obszarze i ... pupa blada ! :cry-min:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jurek napisał:

@MrProper Mariusz, no bądż poważny przez tą chwilę :

Cytat mojego wpisu : "Mariusz ! Patrząc na to z takiej perspektywy to , np. mnie konkurs fotograficzny interesuje tylko poprzez radochę z oglądania dzieł innych, bo sam, niestety, nie potrafię nawet przesłać zdjęcia z aparatu na post z forum. I co, dlatego mam negować sens takiego konkursu ?"

gdzie tu jest napisane,że:

1. Nie umiem fotografować ?

2.Neguję poptrzebę konkursu foto ?

:o:o:o !!!!

 

A teraz :

Tak, masz rację, ale pod warunkiem, że ma się umięśnione pośladki, bo jak za chude to ta tasiemka " ślizga " się po całej obszarze i ... pupa blada ! :cry-min:

 

Ja jestem jak najbardziej poważny, użyłem cudzysłowiu aby podkreślić definicje myśli własnych. Czyli ogólnikowo 

Gdyz nie umiejetność dalszej obróbki fotografi, czy jej edycji lub przesłania zdjęcia dalej wierze sie z brakiem wiedzy o  fotografi, nie braku umiejętności zrobienia zdjęcia, naciśnięcia migawki

 

 

Do stringów polecam hołzyntregle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MrProper napisał:

Zmień pampersa na stringi - uwierz wygoda jak diabli, nic nie ogranicza napływu krwi do mózgu :icon_arrow1::D

 

dobry tekst muszę go zapamiętać przyda się w pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrProper 

Mariusz, a na co mi hołzyntregi,  jak przesuwa się ta spodnia tasiemka?!

Tu bu była "kropelka "potrzebna raczej !

Albo "na ślinę" i...na mróz! :cry-min:

 

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...