Skocz do zawartości
ArekH

RYBOMANIA 2018. POZNAŃ 09-11.02. 18R.

Recommended Posts

ArekH

Wbrew pozorom czasu już nie tak wiele. Jakie macie plany. Kto się wybiera i oczywiście, czy robimy jakieś spotkanie grupowe wzorem ostatnich 2 lat? 

ArekH

Mi, zależało by być już w piątek. To pomimo że drożej, całkiem inne zwiedzanie. Jak by się Darkowi chciało ogarnąć dla chętnych jakiś wspólny nocleg, mogło by być jak w tym roku. Jeśli nie macie czasu, ok. wpadnę na jeden dzień, bo warto się spotkać i pozwiedzać. 

Grendziu

Ogarnę temat, tylko lista chętnych 😉 Jestem za tym, jak zawsze od piątku do niedzieli. Rozmawiałem wstępnie z @ktomarcel @jazzriba @Kubik są na tak😉 Kto jeszcze?

• Like 2

Kubik
6 godzin temu, Grendziu napisał:

Ogarnę temat, tylko lista chętnych 😉 Jestem za tym, jak zawsze od piątku do niedzieli. Rozmawiałem wstępnie z @ktomarcel @jazzriba @Kubik są na tak😉 Kto jeszcze?

Potwierdzam.

Grendziu

Myślę, że na dniach wyjaśni się czy połączymy siły z Trotką :)

• Like 1

ArekH

Tylko nie znowu na 2 końcu miasta. 

Kotwic

Jak zwykle kusząca propozycja.
Tylko poważnie muszę się zastanowić czy opłaca się na Rybomanię jechać, skoro ostatnio zakupiłem tam tylko 1 spławik i paczkę haczyków. :P:D

Grendziu

@kleszcz też jest chętny, ktoś jeszcze?:icon_arrow1: Piotr gadżety zostawiłeś w aucie, które zginęło nam trzy razy na targach. Swoją drogą portfel też mogę zgubić, jeśli ma się odszukać w podany sposób 😂

elvis

Niestety moja obecność stoi pod znakiem zapytania. Bynajmniej nie ma mowy o trzech dniach. Co najwyżej przyjazd w sobotę na noc i na całą niedzielę.
Nowa praca strasznie mi namieszała w życiu. Nie dość, że trzy zmiany to jeszcze weekendy.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Ważne informacje

guest_terms_bar_text_value