Skocz do zawartości

Zagadka - konkurs - Mikołaj z Białegostoku


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedłem dziś z pracy, zjadłem obiad, zrobiłem sobie kawę, posadziłem zad na sofie i ... otrzymałem tego smsa:

W dn. 2017-12-06 zostala do Ciebie nadana przesylka nr 00259007738121313185 http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=00259007738121313185

Kurde nigdzie nic nie zamawiałem (bo zbieram teraz kasę na auto) a tu przesyłka xxl 30kg, wow O.o

W tym momencie ogłaszam konkurs. Sam w nim biorę udział, bo nie wiem zupełnie "o co kaman". Kto będzie najbliżej poprawnej odpowiedzi wygrywa czteropak dowolnego browaru, wręczę na zlocie :champagne-2010:

Strzelam, że to jakieś gadżety z Drapieżnika, jednak ja nie dostałem od nich żadnej informacji. Proponuję zabawę a moment otwarcia przesyłki uwiecznię fotograficznie i tu pokażę z ogłoszeniem zwycięzcy :beer-chugger:

Edytowane przez Grzes77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam rodziny w tamtym rejonie. Skoro też uważacie że Drapieżnik, to co to może być, ja na maila nie dostałem informacji, jak również po zalogowaniu w Drapieżniku nic nie wiem, gramy dalej, bo nagroda "zacna" :beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KaZuYa napisał:

Chodzi mi o to ,ze moze ktos zrobil I oplacil zamowienie na Ciebie z rodziny .

Nie ma w mojej rodzinie takich zwyczajów, to odpada. Pozatym nie znają tego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dziwną trasą ta przesyłka wędruje postanowiłem zadzwonić na infolinię poczty. Ustaliłem, że przesyłka ma dotrzeć do mnie w terminie do poniedziałku i nic więcej nie wiem z uwagi na ochronę danych osobowych (bez sensu, może Ahmed mi wysłać niespodziankę i nie mogę ustalić kto, wiem co mogę z uwagi na moją pracę i prosiłem nie o adres itp tylko nazwę sklepu lub nazwisko). Przesyłka nie musi być duża bo nadawca może mieć umowę na przesyłki do 30kg a ta może być mała. 

Zachęcam do dalszej zabawa czteropak czeka, zgadujemy :champagne-2010::beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...