Skocz do zawartości

Krótko i na Temat - pytanie: odpowiedź


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, ArekH napisał:

Adres z górnego pola przeglądarki kopiujesz. To tak samo jak z filmikami z YT

 

Nie rozumiemy się.

Chodzi mi o zdjęcia, które będę miał na swoim komputerze.

Gdybym chciał zdać relację z połowów dajmy na to :D

Czy wtedy poprzez forumową galerię ? Jakie są zasady i zagrożenia.

Tak pokrótce. Limity wielkości, takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma limitów. Portal sam dostosowuje. W dolnej części pola wiadomości masz, "wybierz plik". Wchodzi wtedy w twój komputer, ty wybierasz czy z dokumentów, obrazów, pobranych. Klikasz 2x na zdjęcie wybrane i się zapisuje samo w wiadomości. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część moich fotek w niektórych opracowaniach zniknęła. Także wiem o co pytasz, z tym ze odpowiedzi nie znam. Z telefonu po prostu wstawiam zdjecie. Jest problem by je wstawić w dowolnym miejscu w tekście.
Wiem też, że jest tworzona jakaś wewnętrzna kopia wszystkich zdjęć. Tak jest bynajmniej w Tapatalk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elvis napisał:

Część moich fotek w niektórych opracowaniach zniknęła. Także wiem o co pytasz, z tym ze odpowiedzi nie znam. Z telefonu po prostu wstawiam zdjecie. Jest problem by je wstawić w dowolnym miejscu w tekście.
Wiem też, że jest tworzona jakaś wewnętrzna kopia wszystkich zdjęć. Tak jest bynajmniej w Tapatalk.

Pytam się, gdyż dajmy na to na SiG bezpieczniej jest wstawiać przez forumową galerię.

Tak robię dla "spokojności". :D

Chodzi o to, żeby po czasie nie zaginęły. Teksty, czy relacje bez tego mogą sporo stracić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawsze zdjęcia z fajną rybą czy widokiem, raczej każdemu z Nas zależy wstawić w Galerię. Niech i forum z nich skorzysta, a i pamiątka pewna. W czym problem, to chwila moment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ArekH napisał:

Co ciekawsze zdjęcia z fajną rybą czy widokiem, raczej każdemu z Nas zależy wstawić w Galerię. Niech i forum z nich skorzysta, a i pamiątka pewna. W czym problem, to chwila moment. 

Słusznie. Taka Galeria się przydaje. Przyjemnie się ogląda czyjeś sukcesy i nie tylko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...