Skocz do zawartości

Krótko i na Temat - pytanie: odpowiedź


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka to żyłka że dzielicie się po 75 metrów. Jakaś bardzo dobra i cenna? 

Twój pomysł z odmierzeniem i klipowaniem jest ok. A jeśli nie rzucanie to można puścić luzem z nurtem rzeki. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jakub_wr Kolega zakupił szpulę 0,23 reflo max power.

Twierdzi, że mu 75m wystarczy,  więc reszta dla mnie. A ja ją zagospodaruję do float-a.

 

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyłki, teraz, nie są drogie. Rozumiem oszczędnych. Sam, w dobie małych Moich chłopców, byłem w kropce z  wydatkami. Osobiście, nie mam żykowej fobii. Stosuję tanie. Drzewiej, Tarantula, 150m. za 5 zyla? Super na rzece się sprawdzała. potrafiła przetrwać sezon, po przewinięciu wtórnym. Nie demonizujmy żyłek. Ma się nie rwać i nie skręcać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jurek napisał:

@jakub_wr Kolega zakupił szpulę 0,23 reflo max power.

Twierdzi, że mu 75m wystarczy,  więc reszta dla mnie. A ja ją zagospodaruję do float-a.

 

 

Kupiłem kiedyś Reflo. Dobrałem 0,19mm. Przyponówkę. Mam małe doświadczenie, by wydawać opinię. Ale przez sezon? Pięknie się wiąże. Lekko przegrubiona. Fajna rozciągliwość. Wytrzymała! Ale? Mi, przypony szybko się niszczyły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jurek napisał:

@ArekH Nie mogę się wypiąć,  bo się obrazi.

 

Ale dla czego Jurku? Skoro o takie pierdoły? Niech turla dropsa. Jako przyjaciel, wie co dla ciebie lepsze. Nie powinien! Jestem zdziwiony, że na Reflo się porwałeś. To droga żyłka. Na prawdę, nawet Mistrall Feeder, da radę spokojnie do wędkowania! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla czego Jurku? Skoro o takie pierdoły? Niech turla dropsa. Jako przyjaciel, wie co dla ciebie lepsze. Nie powinien! Jestem zdziwiony, że na Reflo się porwałeś. To droga żyłka. Na prawdę, nawet Mistrall Feeder, da radę spokojnie do wędkowania! 
Jak dla mnie Mistrall Feeder to dobra żyłka. Jak do tej pory używam 2 sezon i jestem zadowolony. Wczesniej używałem Amundsona i mi się strasznie skręcała. Przetestowana, niedroga i mogę polecić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcą panowie się podzielić ich wola i trzeba uszanować, pomóżcie jak to zrobić. :)

Myślałem że o coś innego chodzi i chciałem podpowiedzieć zakup innej opcji w większej szpuli. Można by było podzielić na 10 kołowrotkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ArekH napisał:

Ale dla czego Jurku? Skoro o takie pierdoły? Niech turla dropsa. Jako przyjaciel, wie co dla ciebie lepsze. Nie powinien! Jestem zdziwiony, że na Reflo się porwałeś. To droga.żyłka. Na prawdę, nawet Mistrall Feeder, da radę spokojnie do wędkowania! 

Ja się porwałem? Nie rozumiem.

Jeszcze mi nie odbiło, żeby płacić tyle za żyłkę. Dają to bierę i już.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...