Skocz do zawartości

Krótko i na Temat - pytanie: odpowiedź


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@MrProper Mówisz o 2 sprawach:

własności intelektualnej i danych osobowych.

Dane osobowe: każda informacja mogąca zidentyfikować Cię + są dane szczególnie chronione jak np.grupa krwi itd.

Posty: jesteś ich twórcą? To są Twoje i Ty decydujesz czy chcesz je usunąć czy zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrProper  no jest takie prawo :D

Tak troszkę podsumuję - teoretycznie można zniknąć z internetu (mówię teoretycznie, bo to raczej nie możliwe ;))

 

@NPC  to już są dane szczególnie wrażliwe i z zasady ich przetwarzanie jest zakazane poza paroma wyjątkami (np. ja udzielam na to zgodę, jeśli to moja grupa krwi)

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czy ktoś widział, czy ktoś wie?

Szukam takich o to spławików

Firmy Tirana.

Niestety nie dostępne w sieci. Mało informacji w ogóle, świetność Tej firmy to lata 90, 00

Chetnie nabędę ( odkupię ) w gramaturach 4,5,6,8 gr

F2FEABE1-EC3B-47EB-BD3B-B17FE14510BC.jpeg.73216c4ca1eead4cdd188e4384d8f83f.jpeg7751F877-2E3D-40A1-9275-CB3BA6C17BE9.jpeg.d82da029d39127707cf49d21502eda4a.jpeg3EEC4C39-666B-4C26-A9F1-7F892CD4561C.jpeg.5ec04a229e42f211c46c22d549a155c8.jpeg

 

ehhhhh to latało ?

Został mi tylko jeden niestety i aż szkoda używać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArekH takie są, jest wybór spory sliderów

Kurcze zależało by mi właśnie na Trianach lub coś o tej samej konstrukcji. Znalazłem już toćka w toćkę podobne, ale niestety montowane na stałe. Szukam ale już oczoplasów dostaje ?

A co do ceny uwierz ze nie jest wygórowana. Tirany prawie tyle kosztowały 20pare lat temu ?

 

Ale dziekuje ??

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...