Skocz do zawartości

Krótko i na Temat - pytanie: odpowiedź


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Jurek napisał:

Ja zrobiłem i....  d z i a ł a :D

 

Jurku ja też zrobiłem- ale chciałem w pierwszej wersji zostawić powiadomienia na stronie, Maile wciąż przychodziły

Zobaczymy inną opcję ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, Jurek napisał:

Ja zrobiłem i....  d z i a ł a :D

 

Tulipany mają inny system informatyczny. ? Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko 

15 minut temu, Grendziu napisał:

Tulipany mają inny system informatyczny. ? Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać ?

 

Opowiem Ci takie zdażenie

Słowa autentyczne zwolennika Zachodu :P 

Dwóch malarzy się spotyka na robocie. Podczas malowania jeden mówi do drugiego - Ale się wybrudziłem tą farbą, jak Ja to zmyję,

Drugi mówi nic się nie martw mam taką zajebis... pastę do rąk z NRFiu  Zmyje wszystko.

Po robocie myją te ręce ale nic nie puszcza myją i dalej nic.

W końcu kolega właściciela tej że pasty mówi - Ty coś nie "Halo" z ta pastą nic nie złazi, a właściciel  szorując ręce z uporem i wściekłością na twarzy burknął - to nie ta pasta to ta farba jest do du.. :P 

I to jest fakt autentyczny, a kolegą właściciela pasty byłem  Mua :P 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem post pod postem- ale

I teraz jest tak - powyłączałem wszystko wciąż dostaję maile.

Wyłączyłem przypadkowo dźwięki powiadomień, Ale go spowrotem włączyłem. Mimo to dźwięku nie odtwarza,a maile przychodzą  >:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ruda napisał:

@MrProper, a myślałam, że tylko ja dziwna jestem. Od wieków mam tak samo pozaznaczane w ustawieniach, by maila raz na tydzień dostawać... Dostaje, za każdym powiadomieniem ? 

 

 

Screenshot_20180103-182242.png

To płyniemy razem pod prąd ;)  :D 

Kombinuję, nie poddaj się. Ja już wszystko wyłączyłem i włączyłem w rożnych kombinacjach.

Zaraz robię restart komp,a może system informatyczny wiatraków faktycznie jest inny ;):P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...