Skocz do zawartości

Krótko i na Temat - pytanie: odpowiedź


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, no mnie zaraz skręci >:(

Co wchodzę na maila to co rusz inna oferta wzmocnienia mi ....narządów

na poziomie miednicy. Uwzięli się na mnie, czy co ? Najbliższych boję się prosić o pomoc, bo jeszcze sobie pomyślą, że na starość mi wali :$

A ja naprawdę nigdzie nie szukałem porady. :AreYouSerious-min: Jak zablokować takie wiadomości ? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy koleżanki :)

Czy ktoś użytkuje taki o to podbierak 

Chodzi mi dokładniej Jak on sie spisuje, czy nie ma jakichś problemów podczas podbierania, czy jest na tyle stabilny/sztywny. Ogólne odczucia co do tego kosza

 

5a510e965b5d0_PodbierakKorum.jpg.403c1f6ececd3a0041a4b90878a993b2.jpg

Celowo nie podałem nazwy producenta aby zaczerpnąć opinii na tego typu podbieraki/kosze :P 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się do niego przymierzałem, ale po namyśle zrezygnowałem na rzecz żyłkowego. Nie znam opinii. Ja odpuściłem ze względu na materiał siatki. Najprawdopodobniej pije wodę i robi się ciężki+ do tego nurt rzeki i "byłem na nie. Na 99% To wypust Korum-a. Coś podobnego ma też Browning. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu dokładnie widać markę

Przymierzam się do niego od roku. Oglądałem go kiedyś w Trotce i sobie dałem spokój, ale tylko chwilowo, bo gdyby wtedy były mniejsze wersje to bym kupił. Niestety był tylko największy.

Co mogę napisać?

Jak wiadomo Korum lipy nie robi to i tu nie powinno być może problemu z jakością.

Jest jednak coś co mi trochę przeszkadza, a mianowicie po złożeniu wcale nie był taki mały. Moje główne założenie to by był jak najmniejszy trochę spaliło na panewce. Myślę, że mniejsze wersje powinny mnie jednak zadowolić. O ile jeżdżąc zawody zabieram siatkę i mam gdzie wozić klasyczny kosz do podbieraka o tyle jeżdżąc rekreacyjnie staram się ograniczać ilość sprzętu.

Tak więc jeśli będę miał okazję zakupić mniejszą wersję to z pewnością się zdecyduję.

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj za spostrzegawczy jesteście :/ Sam nie zauważyłem :P :$

Celowo chciałem uniknąć nazwy marki Aby niczego nie sugerować.

Ponieważ nie o markę mi chodzi tylko o budowę konstrukcję jak się sprawdza w "praniu"

Dobra to nie Korum - Tylko Jaxon i szlus :P 

45 minut temu, ArekH napisał:

Kiedyś się do niego przymierzałem, ale po namyśle zrezygnowałem na rzecz żyłkowego. Nie znam opinii. Ja odpuściłem ze względu na materiał siatki. Najprawdopodobniej pije wodę i robi się ciężki+ do tego nurt rzeki i "byłem na nie. Na 99% To wypust Korum-a. Coś podobnego ma też Browning. 

@ArekH a masz żyłkowy tej konstrukcji :) ?

Oczywiście na rzeki podejrzewam że walczył byś z nurtem dość okrutnie :/ 

36 minut temu, elvis napisał:

 

Jest jednak coś co mi trochę przeszkadza, a mianowicie po złożeniu wcale nie był taki mały. Moje główne założenie to by był jak najmniejszy trochę spaliło na panewce. Myślę, że mniejsze wersje powinny mnie jednak zadowolić. O ile jeżdżąc zawody zabieram siatkę i mam gdzie wozić klasyczny kosz do podbieraka o tyle jeżdżąc rekreacyjnie staram się ograniczać ilość sprzętu.

Tak więc jeśli będę miał okazję zakupić mniejszą wersję to z pewnością się zdecyduję.

 

 

Własnie o takim przeznaczeniu myślę, a dokładniej - chodzi mi aby po złożeniu wsunąć go pionowo w boczną kieszeń plecaka :) . Pędę szukał podbieraka aby po złożeniu miał te 50 cm max

Dzięki  wielki :) 

 

Ktoś coś jeszcze? 

 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...