Skocz do zawartości

Guru Hybryd - Szybka wymiana bez konieczności demontażu zestawu


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, MrProper napisał:

Edit Wracając do wypowiedzi Grzesia, nie o to mi chodziło kto był pierwszy, tylko trochę sie źle poczulem

jak bym skradł pomysł komuś, gdy Grześ cytował elvisa. Stond moje pisanie o tym ze Ja z wcześniejsza data o tym pisałem i temat można usunąć 

Nie miałem na celu nikogo urazić, jak tak to odczułeś to " big sorry" :champagne-2010:.

Nie śledzę SiGu (zaglądam  tam sporadycznie) więc nie widziałem Twojego pomysłu wcześniej i przytoczyłem Elvisa, bo lubię jak się nie pomija ważnych w danym temacie aspektów. Moja wina, bo nie przeczytałem uważnie pierwszego posta, gdzie napisałeś, że to pomysł z początku roku. Jak za pół roku ktoś napisze podobny temat, to wspomnę o Tobie w pierwszej kolejności, pozdrawiam i jeszcze raz sorry za nieporozumienie :champagne-2010::icon_arrow1:

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Grzes77 napisał:

Nie miałem na celu nikogo urazić, jak tak to odczułeś to " big sorry" :champagne-2010:.

Nie śledzę SiGu (zaglądam  tam sporadycznie) więc nie widziałem Twojego pomysłu wcześniej i przytoczyłem Elvisa, bo lubię jak się nie pomija ważnych w danym temacie aspektów. Moja wina, bo nie przeczytałem uważnie pierwszego posta, gdzie napisałeś, że to pomysł z początku roku. Jak za pół roku ktoś napisze podobny temat, to wspomnę o Tobie w pierwszej kolejności, pozdrawiam i jeszcze raz sorry za nieporozumienie :champagne-2010::icon_arrow1:

@Grzes77  - nie mam pretensji, uwierz :champagne-2010:

Tak tylko trochę głupio mi sie zrobiło będąc nowym na tym forum 

A po drugie nie musisz wspominać kto co, ponieważ nie robię takich rzeczy dla poklasku. Robie to aby nam wszystkim "żyło sie" lepiej :39icon:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...