Skocz do zawartości

Dolina Baryczy - stawy Milickie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kilak razy w życiu obiecałem sobie, że pojadę na  Stawy Milckie i je sobie jakoś zwiedzę... Zawsze coś, albo po drodzę się spieszyłem, albo nie było okazji... Dziś oglądam ten film, otwieram wikipedię i już nie mogę się doczekać.... Park krajobrazowy ma 87tyś ha, ponad 7500ha lustra wody w stawach, zresztą co tutaj będę dłużej pisać jak na YT są takie filmy... 

I czemu ja tam jeszcze nie mieszkam :221_see_no_evil:
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurku - sporo, ja sadze że "cudze chwalicie swojego nie znacie"

jest sporo przepięknych miejsc na Polskiej ziemi, które są warte odwiedzenia. Nie trzeba sie tułać po świecie aby oko nacieszyć 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Jurku, ale to znowu zależy co kto lubi

Holandia to inne krajobrazy, to kraj kanałów, parków,

Miejsca na lasy  mało,  gór nie uświadczysz, a większość rzek uregulowana do przesady. Ale jak ktoś woli takie cywilizowane krajobrazy

to jest co zwiedzać.

Ja sam jestem zachwycony niektórymi miastami, ale to tylko aby zobaczyć. Wypoczynek jak dla mnie żaden 

Podobno północ Holandii tam jest dużo więcej - ale tak czy siak,  to równina. W Holandii mnie jakoś jazda na rowerze nawet nie męczy :P jakoś tak łatwiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Lubuskie najpiekniejsze.Prawie 600 jezior.Rzeki - duże ,małe,nizinne,górskie,w tym wiele dzikich,nietkniętych ludzką ręką.No i te lasy.Połowa województwa jest nimi pokryta.Jednym słowem - Raj dla wędkarzy.:icon_arrow1:

  • Like 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No to ostatni wpis z fotkami, za dużo nie zwiedziłem, ale jeszcze tam wrócę ? Nie wszystkie zdjęcia mojego autorstwa ?

IMG_20180101_124606.jpg

IMG_20180101_124511.jpg

IMG_20180101_123237.jpg

received_10213708226331807.jpeg

received_10213708214811519.jpeg

received_10213708226931822.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...