Skocz do zawartości

Witamy w 2018r.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jutro zdążę przed godziną zero, stąd Moja wyrywność. Wszystkiego najlepszego Moi Przjaciele! W tym roku, chyba zamyka się nasz wspólny rozdział. Wiele bym dał, by ostatni raz was uściskać. Będzie trudno. Dziękuję Wam za wspólne chwile. Szczęścia i powodzenia życzę. Poznać was osobiście, Zaszczytem dla Mnie było. Do Siego Roku!!!!!!!!!! :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty staruszku Ty tak z tymi zaszczytami nie bądź hop, jeszcze jeden Ciebie, jak i mnie czeka dla Ciebie również wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, przede wszystkim prywatnie, ale niech i będzie wędkarsko jesteś moim mistrzem kleniowym i niech tak zostanie

 

Dziękuję wszystkim za miły rok tutaj, może nie do końca było tak jakbyśmy chcieli, ale w życiu różnie bywa. Nie ma co się mazgać, tylko iść z wypiętą klatą w kolejny rok. Nadal trzymam kciuki za fundację i wierzę w nią i zawsze jeśli[mention=2]Grendziu[/mention] będzie potrzebował jakieś pomocy postaram się sprostać zadaniu

 

Niech nadchodzący rok dla Nas wszystkich będzie pełen pomyślności i zdrowia :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jako najmłodszy - Zdrowia koledzy koleżanki, sukcesów w nadchodzącym roku. Spełnienia marzeń i realizacji zalegających, jak i bieżących planów

Pomyślności i wszystkiego dobrego.

Aby wam się dobrze żyło ;)

Do siego roku :champagne-2010::champagne-2010::champagne-2010::champagne-2010::champagne-2010::pepsi::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilku słowach chciałbym wspomnieć rok 2017 który dobiega końca. To był kolejny rok w ktorym nie zamieniłbym nic i niczego nie żałuję. Kolejny z Wami na tym forum. I dana mi była możliwość poznania niektórych z Was osobiscie. Fajne z was ludki. Wędkarsko b. dobry rok pomimo niewielu ryb, ale za czesto bywałem nad wodą.
Na 2018 rok życzę wszystkim forumowym kolegom i sobie -przedewszystkim zdrowia, dużo dystansu do siebie i mnóstwo poczucia humoru. Mało trosk, dużo spokoju. Samych słonecznych dni i dużo czasu na hobby i rekordowych ryb.
I oby przychylny los dał nam się spotkać w licznym gronie na Zlocie dlaRyb.
Do siego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ślad za moim kochanym przyjacielem@ArekH , także dołączę się do życzeń. Tak więc życzę wszystkim samych dobrych dni, tylko pozytywnych wiadomości, spełnienia w domu , w pracy i nad wodą . Szczerych i życzliwych przyjaciół, kochających najbliższych, dużo dużo uśmiechu, miłości i szalonych spotkań nie tylko na rybach . Bądźcie szczęśliwi w tym Nowym Roku

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...