Skocz do zawartości

Skaczą nasi


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, mav3rick napisał:
8 minut temu, Linek727 napisał:
Napisałem choćby o perspektywie jednego sezonu. Rok temu Granerud był anonimowy. Ale w tym roku kosi jak kombajn i pewnie pokosi jeszcze. Przewrotnie spytam: czy Piotrek kiedykolwiek miał taki sezon? emoji6.pngUczciwie: czy sądzisz, że obecnie Piotrek jest lepszym skoczkiem? Wczoraj był, przez jeden dzień.
Ken Norton złamał szczękę Muhammadowi Aliemu. Miał dzień konia. Potem 2 razy przegrał. Kto był mistrzem? Dlatego pisałem o loteryjności takich konkursów. Drużynówka, choć też jednokonkursowa, jest bardziej miarodajna emoji846.png
 

Piotrek od lat skacze, na równym poziomie, tak jak napisałem w czołówce. Teraz niech Granerud pokaże klasę nie tylko w jednym sezonie. Wczoraj warunki były równe dla wszystkich. Wugral ten, który był najlepszy. Nie dali mu tego medalu. Pierwszy skok mógł być zaskoczenie, można było uznać, że to przypadek. Ale w drugim skoku potwierdził swoją formę tego dnia. Może to ten punkt zwrotny i teraz Piotrek będzie liderem kadry?

Ale ja tego nie neguję. I zgadzam się - wczorajsza wygrana może go ponieść dalej... Albo strącić. Życzę Piotrkowi jak najlepiej, bo zawsze miał papiery do skakania.

Przejrzałem sobie historię skoków Piotrka. Trudno tu mówić o powtarzalności.

Czas pokaże, jaka jest jakość tego mistrzowskiego tytułu. Ja mam wątpliwości, ale jeżeli się pomyliłem, to bardzo się ucieszę. I w ogóle się nie ucieszę, jeżeli będę miał rację. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tego nie neguję. I zgadzam się - wczorajsza wygrana może go ponieść dalej... Albo strącić. Życzę Piotrkowi jak najlepiej, bo zawsze miał papiery do skakania.
Przejrzałem sobie historię skoków Piotrka. Trudno tu mówić o powtarzalności.
Czas pokaże, jaka jest jakość tego mistrzowskiego tytułu. Ja mam wątpliwości, ale jeżeli się pomyliłem, to bardzo się ucieszę. I w ogóle się nie ucieszę, jeżeli będę miał rację. 
Stabilną formę to On przede wszystkim w wypowiedziach ma, skoki długo takiego asa nie będą miały "aaaaaaaaaa"
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Dnia 20.11.2021 o 15:47, Semi napisał:

No to co, zaczynamy nowy sezon. Trzymajmy kciuki za naszych lotników.:grin-min:

Jak na razie, to przed startem trzeba trzymać ich za narty, żeby nie obili ryja na buli. Nie ukrywam również, że nie jestem zaskoczony dotychczasową postawą zawodnika, którego mottem sportowym chyba jest: "Ja was jeszcze zaskoczę, he, he."

Obym się mylił...

Ale to Stoch odpali. Po raz ostatni. Sportowo i mentalnie to jest inna liga. Taką mam czutkę.?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosyjski klimat jakoś nie był łaskawy dla naszych skoczków, cienko te ich skoki wyglądały. Widać już po pierwszych skokach że medalowa ekipa z zeszłego sezonu trzyma klasę nadal, będzie na co popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tym sezonie jakoś nie mogą się zbytnio te nasze orły pozbierać, ale mam nadzieję że to się jakoś wszystko w końcu pookłada i zaczną skakać. Zaraz się zaczyna konkurs czterech skoczni, faworytów jest kilku, będzie na co popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TCS 70.

Aż nie wiem, co napisać. Samego siebie cytować? Żyła jest totalnie odklejony. Po prostu szkoda, że przy tym fizycznym potencjale, dalej tkwi w nim mentalność czternastolatka. I to się nie zmieni raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...