Skocz do zawartości

Skaczą nasi


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się tam za bardzo nie cieszę z rewelacyjnego występu Kubackiego, bo przez niego nie wygrałem dzisiaj w bukmacherce prawie 6 stówek. Postawiłem, że nie znajdzie się dzisiaj na podium. A tu taka niespodzianka twa mać.. :D:D:D 6-tego stawiam, że wygra cały turniej :D Jak mnie znowu zawiedzie to na poprawę humoru kupię sobie chyba jakąś fajną wędkę :D:D 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Sołtys stan napisał:

A ja się tam za bardzo nie cieszę z rewelacyjnego występu Kubackiego, bo przez niego nie wygrałem dzisiaj w bukmacherce prawie 6 stówek. Postawiłem, że nie znajdzie się dzisiaj na podium. A tu taka niespodzianka twa mać.. :D:D:D 6-tego stawiam, że wygra cały turniej :D Jak mnie znowu zawiedzie to na poprawę humoru kupię sobie chyba jakąś fajną wędkę :D:D 

Taaa, bo na pincetną bolonkę ci nie stykło taaK??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolonek już nie chcę. Mam około 10 i wystarczy. :D No chyba, że  zapowiadana przez Dragona na ten rok boloneczka okaże się jakimś cudem, to się może skuszę. :D Teraz choruje na feederek Sportexa. 800 zł kosztuje. Trochę dużo, tym bardziej, że wcale go nie potrzebuje, ale gdybym cierpiał na nadmiar gotówki... to mógłbym w niego zainwestować. A te co mam posprzedawać :D 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popcorn robić i o 17.15 wszystkich przed telewizorem widzę dopingujących ostatni konkurs czterech skoczni. Dawid w skoku próbnym wystrzelił na ponad 140 metr. Trzymajmy kciuki.:champagne-2010:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dziś znów się napiję. Piękny konkurs, równy wietrznie dla wszystkich. Dwa piękne skoki Dawida Kubackiego i pierwsze miejsce w konkursie. Brawo Dawid.:1300_clap_tone1::champagne-2010::D:D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś strasznie nasze chłopaki się stłoczyli na podium i w jego okolicach. Przez chwilę myślałem że we trzech będą na pudle stali, ale Kraft jednak wskoczył na 2 miejsce, a Dawid zajął trzecie, natomiast Żyła i Stoch ...egzekwo na czwartej pozycji zakończyli dzisiejszy konkurs w Predazzo.B|

Edytowane przez Semi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...