Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mav3rick napisał:

Ja też drugie zmiany, tylko że ja mam 130km do pracy w jedną stronę, więc tak 12ta już wyjeżdżam.

Pracowałem i ja przez 4 lata 170km od domu, porażka z tymi dojazdami, teraz mam 2km.

Grendziu od dziś startuję ze zbijaniem masy, która na starcie dziś rano wynosiła 125,4kg jak widać na focie. Zbijam do 110-112 potem 2-3 miesiące przerwy i znów w dół. Na zlot będzie -100 jak nie to wszystkim uczestnikom zlotu (wrzesień 2018r) stawiam po czteropaku dowolnego browara (Arek dwa ;)).  Możesz założyć jakiś temat i będziemy raz w tygodniu wrzucać foty z wagą itp.

20180103_100057.jpg

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żebym miał na wózku być przypchany, nie przepuszczę takiej okazji. :D Tylko,  czy zamiast czteropaku browarka, mógłby być cztery razy sok pomidorowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobra przyłączam się. Ważę się jutro, bo dziś już pożarłem trzy jajka i surówkę. Jeśli dam radę to dziś trening, to jutro będę "malutki".

 Wg wczoraj miałem 101,7kg - wzrost 174cm - cel poniżej 80ciu na koniec roku 2018.

Na Rybomanie cel 95kg.  Na zlot poniżej 88kg. Chcę to zrobić powoli i dobrze. Przegram stawiam alkohol wg uznania :)

Ktoś jeszcze? @cygan786, @mav3rick @Bartosh @jazzriba@Pendra Jurek Ciebie nie wyzywam na pojedynek, mam nadzieję, że mi wybaczysz :icon_arrow1:

Na dziś odkładam pepsi i słodkie - cukier i kofeinę, od której jestem uzależniony, alkohol. Jadę po staremu, czyli pass z żarciem po 18tej i maksymalny trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jurek napisał:

No to żebym miał na wózku być przypchany, nie przepuszczę takiej okazji. :D Tylko,  czy zamiast czteropaku browarka, mógłby być cztery razy sok pomidorowy ?

Może być :champagne-2010:

Grendziu na koniec napiszemy co stosowaliśmy i jak się po tej diecie czujemy :beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Grendziu napisał:


Jurek Ciebie nie wyzywam na pojedynek, mam nadzieję, że mi wybaczysz :icon_arrow1:

 

24 minuty temu, Grendziu napisał:

Ależ ja nie mam z czego zrzucać, pisząc o wózku miałem na myśli w ogóle lichy stan mojego zdrowia. Ale na sok pomidorowy też jestem pazerny, więc ...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra trzeba podjąć rękawice, ale dopiero w weekend będę miał dostęp do wagi. Tylko ja nic nie obiecuję, bo nie chcę tego zrobić pod kogoś, ale dla samego siebie, by z samym sobą było mi dobrze. No i duży wpływ ma na to troska o zdrowie. Napewno bym chciał zejść do 100ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra trzeba podjąć rękawice, ale dopiero w weekend będę miał dostęp do wagi. Tylko ja nic nie obiecuję, bo nie chcę tego zrobić pod kogoś, ale dla samego siebie, by z samym sobą było mi dobrze. No i duży wpływ ma na to troska o zdrowie. Napewno bym chciał zejść do 100ki.
I tak robisz dla siebie. My to taki wątek motywacyjny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...