Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Teraz to bym pożarł kebaba lub pizzę, ale się trzymam. @Grzes77 kazał podawać wagę w środę to niech będzie... Ale pochwalę się, że bez wysiłku zszedłem dziś poniżej trzy cyfrówki, może, rano będzie 100,2 a nie 102 :P

Oficjalne ważenie w środę :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też dieta....
Miała być kiełbaska z ogniska, ale nikomu nie chciało się wychodzić na podwórze, więc szybki telefon i na kolację pizza, a właściwie to trzy i do tego .

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaczynam od nowa. Wypadła wczoraj impreza(40-tka szwagra). Sporo jadła i mocnego napitku. Jednak wysiłek na parkiecie do 4 rano pewnie zniwelował część pochłoniętych kalorii. Za to dziś dieta. I zaje....ste samopoczucie, to chyba dzieki niepaleniu tytoniu. Na wadze nie stawałem,zrobie to w środę. 0a92a165fdadea54d5313ecce9d38879.jpg

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już trochę tych diet w życiu zaliczyłem i wiem jedno, podczas tego cylku nie wolno być głodnym. Wczoraj również pozwoliłem sobie na pizze (jeden duży kawałek a nie 6). W moim przypadku najczęściej tracę 4 kg w 1 tygodniu, to schodzi woda. Od tego cyklu zrobiłem innowację, ponieważ przy dietach miałem często problemy z opróżnianiem tym razem bazuję na kaszy i problem znikł a ja po 4 dniach mam -3kg (taka podpowiedź dla kolegów). W 1 tygodniu nic nie robię, od środy brzuszki dołożę a od kolejnej środy wracam na siłkę (poddasze B|).

Najbardziej jestem dumny z siebie, że sztywno trzymam się planu, wiem, że to początek, jednak nie zawsze tak było nawet na początku, tym razem mam motyw,  pozdrawiam :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, losiu33 napisał:

To i ja mam małą podpowiedź, 3 razy w tygodniu po 100-150 gram kapusty kiszonej - poprawia perystaltykę jelit częściej się organizm "oczyszcza"

Lubię pod każdą postacią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, losiu33 napisał:

To i ja mam małą podpowiedź, 3 razy w tygodniu po 100-150 gram kapusty kiszonej - poprawia perystaltykę jelit częściej się organizm "oczyszcza"

To samo mi dziś żona powiedziała, mam nadzieję, że się nie znacie  O.o>:(

Tak poważnie to dzięki, bo skoro 2 osoby w podobnym czasie o tym samym mówią, to musi to być dobre,  pozdrawiam :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...