Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 minuty temu, Grzes77 napisał:

Po co czekać do Nowego Roku, startuj od dziś :D

Ja może też wystartuje, ale jeszcze nie znam terminu startu :champagne-2010:

Dzisiaj już za późno, to przecież koniec tygodnia, a ja zawsze od poniedziałku ?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Grendziu napisał:

To jak tam @Grzes77 @Dominik i reszta, startujemy w Nowym Roku ?

A tym czasem smacznego ?

IMG_20191228_190304.jpg

O, Mamuniu, ale bym opędzlował!

Weekend, zdecydowanie, nie jest zbyt wiarygodnym okresem na podejmowanie wiarygodnych decyzji. Idę podgrzać pierogi z mięsem :$

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu z chęcią bym wystartował i potowarzyszył Ci w niedoli koleżko sympatyczny, ale musiałby mi ktoś wybić wszystkie zęby, a potem wstawić metalowe i te ostatnie zespawać, żebym non stop nie memlał gębą :D

Bierzesz pod uwagę, że lada moment sylwester, więc trza odłożyć o kolejny tydzień i tak dalej :D

Tak serio to ja niebawem miałem zacząć kolejną potyczkę taką po swojemu, bo teraz dobry okres się na to zacznie (do kwietnia zero imprez), no ale bez spiny i pokazywania wszem i wobec, że coś rzeźbię, tak więc napiszę w tym temacie dopiero wtedy, jak ruszę z kopyta i pojawią się pierwsze efekty (mam nadzieję, że to niebawem nastąpi):champagne-2010:

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grendziu napisał:

Zapraszam też innych do zabawy:champagne-2010:

Darku, ja i tak się dobrze bawię, czytając twoje co rusz nowe posty o wznawianiu diet. :champagne-2010:Ale zawsze trzymam kciuki jak by co! 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2019 o 19:29, Grendziu napisał:

To jak tam @Grzes77 @Dominik i reszta, startujemy w Nowym Roku ?

Ja oczywiście, zwłaszcza po świętach mam co zrzucać, ale małymi kroczkami. Najpierw powrócę do formy, by wiązać buty bez konieczności siadania na krześle :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Dominik napisał:

Ja oczywiście, zwłaszcza po świętach mam co zrzucać, ale małymi kroczkami. Najpierw powrócę do formy, by wiązać buty bez konieczności siadania na krześle :) 

To co oficjalnie od pierwszego wtorku 2020 :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście, zwłaszcza po świętach mam co zrzucać, ale małymi kroczkami. Najpierw powrócę do formy, by wiązać buty bez konieczności siadania na krześle  
A da się tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...