Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pięciu dniach niespełna 3kg mniej. Będę ważył się we wtorki, bo mi tak pasuje, nic na ciśnieniu, wszystko na luzie. Nie odchudzam się na siłę, bo wtedy polegnę. W tym temacie nie będę się odzywał, napiszę tylko wtedy, gdy osiągnę jakiś zadowalający mnie cel. Przełączam się po mału psychicznie na nisko węglowodanowe i nisko cukrowe żarcie, nie chodzę głodny i walczę dalej :champagne-2010:

20200107_063910.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ponieważ ten poniedziałek nie był o czasie, niby był we wtorek, potem we wtorek nie można było się ważyć, bo był poniedziałek, dziś jest czwartek lub poniedziałek, sam nie wiem. Wnioskuję o poniedziałek w następnym tygodniu?

received_464239334483601.jpeg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu mam pomysł jak Cię zmotywować. Będziesz mógł pójść na ryby tylko wtedy gdy waga pójdzie w dół. Jeśli w ciągu dwóch tygodni nic się nie zmieni oddajesz na licytację jedną Dajłe.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Splot napisał:

@Grendziu mam pomysł jak Cię zmotywować. Będziesz mógł pójść na ryby tylko wtedy gdy waga pójdzie w dół. Jeśli w ciągu dwóch tygodni nic się nie zmieni oddajesz na licytację jedną Dajłe.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

W zasadzie nie mam już czego oddawać :P Dzisiaj będę miał w końcu kartony od @Marcel i jutro jest szansa, że wszystko wypłynie, jak wrócę wieczorem to będę pakować.
A cukiereczków, które zostały nie oddaje :P

Jakbyś napisał, że co 2 tygodnie dostaję wybraną przez siebie dajłę za free to już bym miał 45kg :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koniec tego dobrego. Od początku grudnia miałem ciągle przerwy w treningach, dużo kalorycznego jedzenia i urosła fałda na brzuchu . Treningi 3 razy w tygodniu, siłownia w sobotę lub niedzielę i wieczorami 15-20 minut ćwiczeń.@Grendziu startujesz?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał:

Koniec tego dobrego. Od początku grudnia miałem ciągle przerwy w treningach, dużo kalorycznego jedzenia i urosła fałda na brzuchu emoji22.png. Treningi 3 razy w tygodniu, siłownia w sobotę lub niedzielę i wieczorami 15-20 minut ćwiczeń.@Grendziu startujesz?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Eee, temat do zamknięcia, w poniedziałek odblokuję, tylko nie wiem, który:221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś prawilnie zrobiłem w sumie 39 minut biegu, z czego na dzień dobry 31 minut ciągłego. Jest to wynik żenujący. Ale jak weźmiemy pod uwagę, że z różnych względów doprowadziłem się do rekordowego 114kg, to oceniam to na dostateczny z plusem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...