Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 7.04.2020 o 07:48, Grendziu napisał:

@MrProper jedziemy z tym, bo @Grzes77czy @mav3rickdawno nas zostawili w tyle ponoć ???

A taki Gargamel jak  @Splotsię nie liczy, bo to dzieciak jeszcze ???

 

Ja tylko w tym tygodniu jakieś 1,5 kg w dół ???

Przepis - nie odkładaj do „jutra” ?AE55575B-2048-481F-9AD0-E74E19FF78E1.jpeg.4e15f4db27c31a8de7de5c051daa13e7.jpeg

 

Edytowane przez MrProper
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Splot napisał:

@Grendziu może jakieś wyzwanie ;) jakieś ćwiczenie, które robimy na maxa? Ja bym proponował specnazy, ktoś chętny, albo proponuje coś innego? Trzeba rozruszać kości w czterech ścianach :D

Specnazem to ja jestem od gotowania :P i pożerania :)
Coś tam próbuję, od wczoraj zwolniłem z jedzeniem, czas powoli na lekki trening. Niestety waga odmówiła posłuszeństwa, brak skali.... A naprawdę to bateria siadła.
 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak, że ten, dzisiaj dostałem fotki jak miałem 20cia może 19lat, czyli z 40kg temu....
Jak to mnie nie zmotywuję to już nigdy nie odzyskam dawnej formy:(
Nadal nie mam baterii, ale trza się ruszyć...
 

d3.jpg

d2.jpg

d6.jpg

d5.jpg

d4.jpg

d1.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
40 minut temu, Grendziu napisał:

Kufffa a ja tylko byłem dzisiaj na gziku i pierdut gleba, to chyba ten czas, aby nie czekać do poniedziałku.... ???

IMG_20200428_105639.jpg

Dareczku to nie Twoja wina, musisz wymienić meble na nowe, lub pozbyć się podgryzającygh meble korników.

Ja tam się nie odzywam i nie komentuję, bo przez moją "silną wolę" też jestem w czarnej d.. 

Moja ketoza skończyła się wraz z drinkami świątecznymi i po tym niby nie tyję, ale też nie chudne. Mobilizuję się, ale trudno odpalić z powrotem do tego cyklu. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzes77 napisał:

Ja tam się nie odzywam i nie komentuję, bo przez moją "silną wolę" też jestem w czarnej d.. 

A ja właśnie szukam nowych portek na ryby, bo dotychczasowe, Anka chyba w za gorącej wodzie wyprała i bardzo się wstąpiły. :$

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, ArekH napisał:

A ja właśnie szukam nowych portek na ryby, bo dotychczasowe, Anka chyba w za gorącej wodzie wyprała i bardzo się wstąpiły. :$

Wszystkiemu winne kobiety, wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj pierwszy trening na sali po przerwie. Trener wrzucił mnie do grupy zawodniczej. Wszyscy wygłodniali i nie odpuszczali podczas zadaniówek ale po dwóch rundach para zeszła i trzeba było siłą woli nadrabiać brak kondycji. Wieczór udany.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...