Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Grendziu napisał:

Ciekawe co tam u @Grzes77 bo On to się udziela już tam w swoim wątku, ale tam ino o rybach pisze z tego co kojarze, a o KETO już nie wspomina, czyżby miał już 75kg i otworzył DOJO Kobra Kai u siebie w mieście :)

Ty mądralo :P 

Moje keto skończyło się wraz z dwiema imprezami, później trafiały się mniejsze okazje, przez co o ketozie nie było mowy, no i trochę nabrałem z powrotem. W sumie zima idzie, to trzeba mieć kożuch :D

Tak więc na ten moment jestem na masie, można powiedzieć nawet, że na dwumasie :D

Pewnie na wiosnę znowu ruszę z keto, no i tak co rok to samo do koła, w sumie to się to nudne robi. Człowiek chce, później zawsze coś wyjdzie inaczej i tak co rok to samo.

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzes77 napisał:

Tak więc na ten moment jestem na masie

Zapieramy się jak żaba mułu. Coś w naszych organizmach jest jednak nie tak, że wystarczą 3 solidne kolacyjki, by dupa rosła. Inni jedzą normalnie i mają fizjonomię anorektyka. Wk.....ce to jest. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mimo ciężkiej konsumpcji żarła 20minut zaliczone, faktycznie jestem cięki jak siki Weroniki, ale ponad 2lata od zerwania więzadeł nic nie robiłem, jeśli odpalę to czeka mnie rekonstrukcja ???

Jutro czas na pływanie pontonem w Nienawiszczu i potem też trza trening zrobić, jak muss to muss???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wczoraj nie miałem siły i motywacji. Dzisiaj tylko 20minut, ale zawsze coś. 

Ponadto odmówiłem alko, Aga kupiła, a ja powiedziałem, że wolę trening ???

received_1041623442929337.jpeg

received_277947813645141.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać, że od 3 tygodni też nie miałem alkoholu w ustach, normalnie przeszedłem odwyk przez tego covida.O.o Na wadze zeszło też 2 kg. Musze się przyznać, że chociaż już jestem zdrowy, to sił mam dużo mniej. Dziś jak przyszedłem z grzybów , to myślałem że padnę na pysk, a to tylko trzy godziny łażenia.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

A jak byś nie odmówił, to miał byś też pewnie trening i to jaki. Gdzie Ty masz głowę? 

Jak nie mam ochoty na alko nie piję. Proste. Generalnie ostatnio jakoś nie mam ochoty na alko wcale, może będę jak @Ostap w tej dziedzinie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...