Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Jak nie mam ochoty na alko nie piję. Proste. Generalnie ostatnio jakoś nie mam ochoty na alko wcale, może będę jak @Ostap w tej dziedzinie... 

Ja mam tak samo, ostatnio nie mam ochoty na alco, unikam piwa, wódki itp,... jednak chłonę chętnie nalewki i bimber, bo to jest swojskie i dla zdrowia :D:champagne-2010:

@Grendziu nie przesadzaj z tym "celibatem", niekiedy trzeba strzelić lufę, by bebechy nie zardzewiały :P:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Grzes77 napisał:

niekiedy trzeba strzelić lufę, by bebechy nie zardzewiały :P:champagne-2010:

A Ty mu wierz że on taki święty. Nie raz chorowałem po tym Jego niepiciu. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

niekiedy trzeba strzelić lufę, by bebechy nie zardzewiały :P:champagne-2010:

Dokładnie. Ja mam w planie dzisiaj wypróbować pigwówkę, zobaczymy co wyszło.:champagne-2010: Szkoda że nie ma z kim, bo chłopak mojej córy jeszcze ma zakaz wstępu do przyszłego weekendu przez wirusa.:D A na 14.00 umówiłem się z kumplem na jego działce. Ma sporo winogron do oddania, szkoda żeby się zmarnowały.B|

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ArekH napisał:

Nie ma dla Mnie nic gorszego, niż zrobić się słodkim alkocholem. :$

Też tak kiedyś myślałem. Gdy robię swoje wyroby z owoców zmieszanych z bimbrem po tym nic mnie nie boli. Głowa to boli po kupnych kolorowych alkoholach :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Grzes77 napisał:

Głowa to boli po kupnych kolorowych alkoholach :champagne-2010:

Anka namiętnie nalewkowiczuje, więc z kupnymi nie mam doczynienia. Jedynie własna robota. I tak mi szkodzą. Jedynie mineralna, lub myszowata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ArekH napisał:

A Ty mu wierz że on taki święty. Nie raz chorowałem po tym Jego niepiciu. 

No i karwafa, nie pisałem? 

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Wasze zdrowie ?

IMG_20201114_180343.jpg

:P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ArekH napisał:

Nie ma dla Mnie nic gorszego, niż zrobić się słodkim alkocholem. :$

Arek, a kto Ci powiedział że moja pigwówka jest słodka?:D Wierz mi że nie jest, ma tylko delikatny posmaczek pigwy i 50% mocy. Nie cierpię słodkich alkoholi. Na 5 l towaru daję 100 ml syropu z pigwowca. To wystarczy żeby dać posmak fajny i nie będzie słodkie. Musi chociaż ze dwa tygodnie postać, oczywiście czym dłużej postoi tym lepiej.B|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...