Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Arek, a kto Ci powiedział że moja pigwówka jest słodka? Wierz mi że nie jest, ma tylko delikatny posmaczek pigwy i 50% mocy. Nie cierpię słodkich alkoholi. Na 5 l towaru daję 100 ml syropu z pigwowca. To wystarczy żeby dać posmak fajny i nie będzie słodkie. Musi chociaż ze dwa tygodnie postać, oczywiście czym dłużej postoi tym lepiej.
No to ja robię lukier. U mnie wychodzi słodko kwaśna nalewka o bardzo intensywnym smaku.
Ma swoich fanów, więc nie będę nic zmieniał. Sam nie lubię alkoholu, a tylko taka forma poza piwem jest przyswajalna.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 14.11.2020 o 22:58, cygan786 napisał:

Czyżby to mistrz Alfred Hitchcock?
Będą filmy grozy z sandaczami w tle.

Wczoraj przegiąłem, od jutra znowu walka z wiatrakami, bez filmu, mimo, że tym razem powstał, ale nie nadaję się do publikacji, za dużo tam się działo i za dużo słów padło niecenzuralnych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przegiąłem, od jutra znowu walka z wiatrakami, bez filmu, mimo, że tym razem powstał, ale nie nadaję się do publikacji, za dużo tam się działo i za dużo słów padło niecenzuralnych
A tam bzdury gadasz. Jak może być za dużo niecenzuralnych słów? Chyba Waazzupa na yt nie oglądałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
21 minut temu, cygan786 napisał:
1 godzinę temu, Grendziu napisał:
Wczoraj przegiąłem, od jutra znowu walka z wiatrakami, bez filmu, mimo, że tym razem powstał, ale nie nadaję się do publikacji, za dużo tam się działo i za dużo słów padło niecenzuralnych emoji14.png

A tam bzdury gadasz. Jak może być za dużo niecenzuralnych słów? Chyba Waazzupa na yt nie oglądałeś.

Był totalny chillout, do ekipy spinnigowej dołączył mój kolega z technikum i mu się chcę coś tak sklejać, następnym razem postaramy się być bardziej grzeczni. Jeśli chcesz to mogę wysłać na priv messenger, ale tam są same bluzgi i jaja???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był totalny chillout, do ekipy spinnigowej dołączył mój kolega z technikum i mu się chcę coś tak sklejać, następnym razem postaramy się być bardziej grzeczni. Jeśli chcesz to mogę wysłać na priv messenger, ale tam są same bluzgi i jaja
Z chęcią obejrzę. Dajesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...