Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzień dzisiejszy 121,7 kg (-3,7). Tak planowałem i tego się trzymam, od dziś lekki wysiłek fizyczny i tak ze - 2,5 na ten tydzień byłoby dobre. Nie ćwiczyłem w pierwszym tygodniu by zbytniego szuku organizm nie przeszedł, teraz się zaczyna prawdziwa "zabawa"  :champagne-2010:.

Chyba nigdzie nie pisałem o wzroście, ostatni raz mnie mierzono w wojsku i wyszło 182, tylko się wtedy nie garbiłem. Jak schudnę to wzrost wróci, bo zacznę się prostować :champagne-2010:

20180110_064553.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zważe jutro

Dzisiaj pokazało o 0,5wiecej ale byłem już w ubraniu

A po za tym Marchewki też swoje ważą ?

Kuźwa Ciężko z dwoma walczyć 

Wczoraj poplynolem? 7 fajek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrProper Tak to jest, jak się nie słucha starszych;)

Mariusz, masz rację, że dwa byki na raz bardzo trudno za rogi złapać ! Skup się na nadwadze. !! :D

Poza tym bierz pod uwagę, że Twoi bliscy mogliby nie przeżyć Twoich permamentnych, 

menopauzycznych skoków nastrojów, w trakcie próby podwójnej zagwozdki.

Już i tak się dziwię jak normalnie z Tobą wytrzymują, a co dopiero teraz ? :P

 

Edytowane przez Jurek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle. Regularne i odpowiednie jedzonko. Wczoraj pierwszy trening- 5,5 km bierznia, 2km wiosła i inne ćwiczenia. Dziś czuje się rewelacyjnie. Jak dla mnie najwiekszy sukces to niepalenie papierosów. Małymi krokami do przodu.@Grendziu a gdzie twoja waga, jak wynik? 6467a86bccae18cf32b7f0f2bce017b1.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Brawo @Grzes77:icon_arrow1:

@MrProper pojechał i się nie ważył ?

Ciekawe jak @Bartosh bo trochę przycichł:icon_arrow1:

@cygan786 jak wyniki?

 

Hej - u mnie waga dziś rano 108 kg, czyli tylko -1 kg :P z tym, że ważyłem się już w ciuchach ;)

Moje zbijanie wagi to nie jest typowe odchudzanie - póki co udało mi się jedynie ograniczyć :beer1: i przekąski, muszę się w końcu zabrać za jakieś ćwiczenia.... czekam na wenę :P

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...