Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 godziny temu, suwi napisał:

Czeka mnie 2 tygodnie treningu z Panią Justyna Jędrzejczak lekko nie będzie ?

Ooo jadę :)

Ja wracam do trybu jak co wtorek, podaje bardziej szczegółowy raport, aby zmotywować @Grzes77, o @Dominik nie wspominając, bo przepadł :P

Bombelki wyparowały, czyli jest 104,4kg, wczoraj jak już wspomniałem czułem się na tyle fatalnie, że był tel w ręce i szpital... Ale dzisiaj o 70% lepiej. Jak da radę noga to za chwilę włącze tryb sport na Orbitreku na początek przez xxx minut dziennie.

Pepsi ble, chleb biały ble, ziemniaki ble, makarony i pizza blee :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

Pepsi ble, chleb biały ble, ziemniaki ble, makarony i pizza blee :P

Osobiście uważam, że jest to nawiększy błąd przy odchudzaniu.

Owszem, można na początku się wydurniać i odstawić wszystko, żeby się dowartościować, że się w końcu człowiek dobrze prowadzi.

Jednak w większości przypadków i tak następuje 148 powrót do poprzedniej diety... co nie @Grendziu :grin-min:

Dlatego uważam, że lepiej się nie odcinać całkowicie od tego co się lubi, bo w końcu trzeba coś mieć z życia, a nie żreć trocin lub cogorsza się głodzić i uważać, że teraz to jest zajebiście, bo to gówno prawda. :grin-min:

Proponujuję podejść do sprawy czysto matematycznie: wciągać mniej, niż się zużywa i tyle.

No i ruszyć dupę, a.... i czasem się zważyć przed kolacją, żeby zobaczyć czy jeszcze się może.

Uwieżcie działa.

Pozdrawiam

Nawrócony Grubszy Cwaniak :grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...