Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
34 minuty temu, Hotpoint napisał:

Nawrócony Grubszy Cwaniak :grin-min:

EEE, każdy organizm jest inny, ja całe życie nie żre kolacji, bo jak ją jem to codziennie mam 1-1,5kg więcej w d....
Efekty jojo przeszedłem wszystkie. Nie odrzuciłem wszystkiego co lubię, bo będzie i dobre mięcho i ryż i ciemne pieczywo pełnoziarniste, ubolewam nad pyrami, bo uwielbiam, ale coś kosztem czegoś. Najważniejsze w moim przypadku to jeść raz lub dwa razy dziennie do 16tej (coś na wzór KETO jak @Grzes77 wspominał) i ruch. I proszę mi nie pisać o 5ciu posiłkach dziennie o określonej godzinie i 2tyś kalorii bo już to przerabiałem z dietetyczkami....

Alko piłem ostatnio tylko dlatego aby napić się pepsi i to było oszustwo. Nawet piwa mi nie brakowało w składzie, zapomniałem o smaku.
Chcę na pół roku zero alko, zero pepsi, a już 21 stycznia mam  BIG imprezę.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grendziu napisał:

ja całe życie nie żre kolacji, bo jak ją jem to codziennie mam 1-1,5kg więcej w d....

Znaczy nadrabiasz tym co wciągasz wcześniej.

11 minut temu, Grendziu napisał:

I proszę mi nie pisać o 5ciu posiłkach dziennie o określonej godzinie i 2tyś kalorii

Czy Ty myslisz, że mam czas na takie rzeczy? Zapomnij.

Nie przy mojej robocie.

11 minut temu, Grendziu napisał:

Chcę na pół roku zero alko, zero pepsi, a już 21 stycznia mam  BIG imprezę.... :(

Nikt Ci raczej do gardła wlewał nie będzie, więc pytanie bedziesz twardy czy mienki B|

 

Edytowane przez Hotpoint
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 minut temu, Hotpoint napisał:

Nikt Ci raczej do gardła wlewał nie będzie, więc pytanie bedziesz twardy czy mienki B|

w dobrym towarzystwie jestem miętki, a imprez choćby czysto wędkarskich w roku mam naprawdę sporo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grendziu napisał:

w dobrym towarzystwie jestem miętki, a imprez choćby czysto wędkarskich w roku mam naprawdę sporo :P

 

 

mie.jpg

Edytowane przez Hotpoint
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.01.2021 o 11:17, Grendziu napisał:

Ooo jadę :)

Ja wracam do trybu jak co wtorek, podaje bardziej szczegółowy raport, aby zmotywować @Grzes77, o @Dominik nie wspominając, bo przepadł :P

Bombelki wyparowały, czyli jest 104,4kg, wczoraj jak już wspomniałem czułem się na tyle fatalnie, że był tel w ręce i szpital... Ale dzisiaj o 70% lepiej. Jak da radę noga to za chwilę włącze tryb sport na Orbitreku na początek przez xxx minut dziennie.

Pepsi ble, chleb biały ble, ziemniaki ble, makarony i pizza blee :P

Dareczku w tym temacie trochę siedziałem i też mogę pomóc, nie nazywajcie tego wszystkiego dietą tylko jakiś tam systemem żywienia. Zacznij kontrolować i zapisywać sobie to co jesz (aplikacja na telefon fitatu bardzo ułatwia życie) i na podstawie tego wprowadzać pomału zmiany - makroskładniki. A nie kupisz pseudo plan kopiuj wklej od "dyejetetyka" po kursie online. Katować na starcie się cardio nie ma sensu, przy Twojej wadze powinno lecieć podczas wieczornego spokojnego spacerku z psem i trzymaniu michy. Dziś będziesz robił xxx a za miesiąc xxxx i się zajedziesz. Całe życie hodujesz kochane ciałko - w miesiąc nie zrzucisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyry ble? bzdura :D ble jest ilość jaką tego wpierdzielasz. Nie patrz na wagę tylko wymiary, jednego dnia więcej/mniej wody wypijesz lub węglowodanów dostarczysz i mogą być spore skoki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tobi jak byłem przed 30tk to.... ???

Znam swój organizm jak nikt inny, a że czym starszy to więcej trzeba dbać, to o nim zapomniałem ?

103kg ??? 

Co rano na oczyszczanie wodą z miodem i cytryną. Dwa danie w dzień do 16tej i powoli małymi kroczkami do przodu. 

Pyry wrócą od czasu do czasu jak będę miał poniżej 75kg???

Jest i co drugi dzień orbitrek, ale słabo na nim wygladam???

@Grzes77 dajesz, wierzę w Ciebie.

Jak chcesz to będę tutaj Twoim "kołczem" od motywacji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym miodem niepotrzebnie z rana podbijasz cukier we krwi. Dwa posiłki do 16 i potem już nic? to tortury a nie zdrowe dbanie o siebie :D Ew IF ale to całą pule kcal wcinasz w oknie żywieniowym. Pytanie co te posiłki tam zawierają Twoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...