Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, tobiasz napisał:

Gorzej jak ktoś to czyta i naśladuje...

Wszyscy tu to czytają. Każdy popcorn w garść i kibicujemy pincetnej diecie Dareckiego. Idą zakłady ile potrwa. Ale, żeby nie było, kciuki trzymamy! ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tu to czytają. Każdy popcorn w garść i kibicujemy pincetnej diecie Dareckiego. Idą zakłady ile potrwa. Ale, żeby nie było, kciuki trzymamy! 
Chyba że tak, ale ja nie lubię jak jakiś mój znajomy się kaleczy, a ja mam wiedzę na ten temat i nie korzysta. Musze uciec z forum

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że tak, ale ja nie lubię jak jakiś mój znajomy się kaleczy, a ja mam wiedzę na ten temat i nie korzysta. Musze uciec z forum

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Ale On to lubi, to jego heroizm i poświęcenie
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, tobiasz napisał:

Musze uciec z forum emoji28.png

Daj spokój. Chłop się poświęca i swymi porażkami dopinguje innych. Zobacz @Hotpoint w zeszłym roku wybiegł w strone Gorzowa i jeszcze nie dobiegł, ale się zaparł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ArekH napisał:

Zobacz @Hotpoint w zeszłym roku wybiegł w strone Gorzowa i jeszcze nie dobiegł, ale się zaparł. 

Takich wycieczek to ja w zeszłym roku jeb... zrobiłem pincet :grin-min:

a zaparć raczej nie miewam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wczoraj cały dzień w terenie i na śmieciowym żarciu... Rano kanapka w McDonald zaś przed 17ta kebs??? to drugie było pyszne. Od razu kg na wadze więcej ???

Na szczęście zmusiłem się wieczorem do treningu, mimo że totalnie mi się nie chciało.  Stary jestem, z drugiej strony co się dziwić. Pudzian w moim wieku 2h dziennie trenuje, a ja tylko raz co dwa dni...

W roku 2021 na razie zero alko i zero pepsi i dobrze mi z tym ???

 

IMG_20210122_095108.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...