Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, cygan786 napisał:

Nie jest tak źle. Regularne i odpowiednie jedzonko. Wczoraj pierwszy trening- 5,5 km bierznia, 2km wiosła i inne ćwiczenia. Dziś czuje się rewelacyjnie. Jak dla mnie najwiekszy sukces to niepalenie papierosów. Małymi krokami do przodu.@Grendziu a gdzie twoja waga, jak wynik? 6467a86bccae18cf32b7f0f2bce017b1.jpg

Rzuciłeś od razu, czy zdaje mi się że też popalałeś? 

Ciężko mi to razem ogarnąć - dieta/fajki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cygan786 Jesteś wielki !  Congratulation  :1300_clap_tone1::1311_thumbsup_tone2:!

Wiem coś o tym, bo w swoim życiu miałem okazję zakosztować takiego rzucania, skutecznego zresztą / fajki +wóda /. Dlatego - chylę czoła ! Ale zachowuj czujność ! Musisz być dzielny ! Dasz radę 1 :D

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

 Brawo Panowie za walkę.

U mnie waga zeszła dość mocno, aż za dużo. Ponad -5kg. Teraz będzie już gorzej. Nie jestem zadowolony z siebie, bo..

W niedzielę pozarłem za dużo. Wypiłem jedną kawę. Jak już nie mogę wytrzymać to głównie jadam trochę lodów z solą... Jak na razie zero alkoholu i :pepsi:

Dwie jednostki treningowe, a miały być cztery. Troche z lenistwa, trochę od smarków.... do poprawy, mają być cztery i basta!!!!

Z dnia na dzień czuje się lepiej. Aga co drugie dzień przygotowuje różne koktajle oczyszczające organizm i to jest fajne.

Teraz już oby co tydzień zachować -1-1,2kg a będzie super ?

IMG_20180110_085744.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

 Brawo Panowie za walkę.

U mnie waga zeszła dość mocno, aż za dużo. Ponad -5kg. Teraz będzie już gorzej. Nie jestem zadowolony z siebie, bo..

W niedzielę pozarłem za dużo. Wypiłem jedną kawę. Jak już nie mogę wytrzymać to głównie jadam trochę lodów z solą... Jak na razie zero alkoholu i :pepsi:

Dwie jednostki treningowe, a miały być cztery. Troche z lenistwa, trochę od smarków.... do poprawy, mają być cztery i basta!!!!

Z dnia na dzień czuje się lepiej. Aga co drugie dzień przygotowuje różne koktajle oczyszczające organizm i to jest fajne.

Teraz już oby co tydzień zachować -1-1,2kg a będzie super ?

IMG_20180110_085744.jpg

Elegancko @Grendziu :champagne-2010: niezły wynik w tydzień ;) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jurek napisał:

@Bartosh Najważniejsze, że kg z górki ! Niech moc będzie z Tobą ! :D

Dzięki @Jurek :champagne-2010: gdyby udało się zrzucać co tydzień 1 kg, to do połowy marca mam cel osiągnięty ;) coś jednak mi podpowiada, że nie będzie tak łatwo, ale co tam - tanio skóry nie oddam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartosh Niestety, najtrudniej jest osiągać rekordowe spadki przy niewielkiej nadwadze :D Co innego,  nie przymierzając, jak... no... ten... no ? :Concentrated-min:Ty wiesz i ja wiem o kogo chodzi, ale po co zaraz te wszystkie inne mają wiedzieć ? :grin-min:

Edytowane przez Jurek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłeś od razu, czy zdaje mi się że też popalałeś? 
Ciężko mi to razem ogarnąć - dieta/fajki
Tytoń prawie tak. Zdarzało się że coś tam przypaliłem. Ale używam e-papierosa o najniższej zawartosci nikotyny. Tytoń przestal mi smakować a nawet powiem że dym mi przeszkadza i okrutnie smierdzi.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...