Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak już tyle kasy ładujesz w tych pseudo trenerów to kup sobie lepiej catering zamiast tego i wuala. Tylko nie 800kcal a 2500 minimum

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, tobiasz napisał:

A jak już tyle kasy ładujesz w tych pseudo trenerów to kup sobie lepiej catering zamiast tego i wuala. Tylko nie 800kcal a 2500 minimum

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Uwierz mi, że to prawie nic nie kosztuje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jego silną wolą i apetytem tucznika to 5000kcal ;)

Do diety trzeba samozaparcia, samodyscypliny itp. Ty tego nie masz a nauczyć tego się nie da.

Myślisz, że jak weźmiesz jakiegoś pseudo terapeutę to coś Ci to da ;) da, +10kg po 3 miesiącach.


Cygan dobrze pisze. Zaakceptuj to bo za miętki na diety jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim życiu byłem 1x na diecie ;) zakończyła się jak zacząłem prosić na wesele i waga wróciła do normy którą trzymam od studiów. Ślub brałem 10lat temu i bez problemu mogę latać w garniaku z wesela ;)

Przymierzam się do diety i jak ruszę to na pełnej pi...
Jak ze wszystkim w życiu ;)

Szlugów 17 lat nie palę. Ponad 6 lat nie dotykam alkoholu.

Silnej woli nie nauczysz się. To się ma. My z Podlasia mamy to we krwi. Mocny łeb do picia i silna wola.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitolisz tam ja też jak się zawezmę to robię co sobie postanowię. I tak się zawziąłem na piłkę i minimum 2razy w tygodniu gram.

A i jeszcze postanowiłem będę pić i pije xD

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 godzin temu, Ostap napisał:

Ja w swoim życiu byłem 1x na diecie ;) zakończyła się jak zacząłem prosić na wesele i waga wróciła do normy którą trzymam od studiów. Ślub brałem 10lat temu i bez problemu mogę latać w garniaku z wesela ;)

Przymierzam się do diety i jak ruszę to na pełnej pi...
Jak ze wszystkim w życiu ;)

Szlugów 17 lat nie palę. Ponad 6 lat nie dotykam alkoholu.

Silnej woli nie nauczysz się. To się ma. My z Podlasia mamy to we krwi. Mocny łeb do picia i silna wola.
 

Co z tego że nie pijesz jak... ??????????? 

Nigdy nie byłeś szczupły, a ja tak???

IMG_20210527_120251_edit_14032256720775.jpg

IMG_20210527_120157_edit_13994424092135.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zola67 napisał:


A i jeszcze postanowiłem będę pić i pije xD


 

Gratuluję wytrwałości :) Prawdziwy twardziel.... :D

 

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

 

Nigdy nie byłeś szczupły, a ja tak???

 

 

Idealnie pasuje tu takie przysłowie.....

Dużo żresz, mało wiesz.....

Patrząc na Twoje 'grymasy' odnośnie techniki połowu ryb i ciągłej zmiany itp. itd. z żadną dietą sobie nie poradzisz bo jesteś po prostu miętki.

Jak Gorgonzola postanów sobie coś czego nigdy w stanie nie jesteś odstawić i tego się trzymaj a będziesz wytrwały w tym co robisz.

Np. Będę pił 4L dziennie pepsi i już kurła jesteś mistrz.

Albo np. (choć w sumie to już robisz) Będę pływał po jeziorach i blankował.

2 góra 3 miesiące i jesteś kurła mistrz w tym co robisz :D choć z tym drugim postanowieniem z tego co Kubik mówił to już jesteś na podium :D

 

To tak w skrócie Pany, ostatni komentarz do diety "cud" :D

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
49 minut temu, Ostap napisał:

Gratuluję wytrwałości :) Prawdziwy twardziel.... :D

 

Idealnie pasuje tu takie przysłowie.....

Dużo żresz, mało wiesz.....

50 minut temu, Ostap napisał:

Patrząc na Twoje 'grymasy' odnośnie techniki połowu ryb i ciągłej zmiany itp. itd. z żadną dietą sobie nie poradzisz bo jesteś po prostu miętki.

Jak Gorgonzola postanów sobie coś czego nigdy w stanie nie jesteś odstawić i tego się trzymaj a będziesz wytrwały w tym co robisz.

Np. Będę pił 4L dziennie pepsi i już kurła jesteś mistrz.

Albo np. (choć w sumie to już robisz) Będę pływał po jeziorach i blankował.

2 góra 3 miesiące i jesteś kurła mistrz w tym co robisz :D choć z tym drugim postanowieniem z tego co Kubik mówił to już jesteś na podium :D

 

To tak w skrócie Pany, ostatni komentarz do diety "cud" :D

 

 

Blankowałem jak nic nie brało, bo pływałem gdy woda miała 2/4 stopnie w kwietniu, gdy wszyscy z dupą siedzieli na kanapie i wcinali snickersy,  teraz jakoś się nie zdarza, jutro Margonin i pewnie nie będzie blanku ja zawsze.

Co do zmian techniki, to że jesteś karapiarzem, nie oznacza, że będziesz dobrym wędkarzem :P. Spinn jest od dwóch lat intensywnie, bo nie stać mnie było na silnik zaburtowy do Sempera, a spinn uwielbiam tylko z łodzi i to się od dzieciaka nigdy nie zmieniło. Pozostał feeder z boku, bo nie mam na niego czasu i może kiedyś wrócę do niego jak nie będę miał sił pływać, a z łodzi łowiłem od 10tego roku życia. Czyli wracamy do Twojego przyszłowia "Dużo żresz, mało wiesz..."

Alko - to nie ja mam problem z tego co wiem, bo tylko z nim przeważnie mają osoby co radykalnie od alko musieli się odciąć. Ja  mam umiar, piję kiedy chcę, przeważnie raz na 2 tygodnie - nigdy nie miałem z tym problemu, zawsze po max dwóch dniach był stop = np sobota na zlocie już był stop, ja nie Marcel... Piwa nie piję w tygodniu. Alkohol jest dla ludzi, którzy wiedzą jak pić. Mój jedyny problem to faktycznie Pepsi, ale to chyba mniejszy nałóg od Twojego, jak już się licytujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...