Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
58 minut temu, tobiasz napisał:

No właśnie bys liczył posiłki za pomocą apki i kiełbia by zakazana nie była. A tak jesteś więźniem na sztywno jakiejś rozpiski

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Jem kiedy chce, podoba mi się to. Mogę tuńczyka od poniedziałku, indyka, kurę i jajka i dużo nabiału i przede wszystkim pomidory  też weszly???

I nie wymawiaj słowo "kielby" przy mnie, bo jak jest z grilla to sam zjadam 2kg???. Apka, Ło Matko, a da się coś robić bez aplikacji w życiu? ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, tobiasz napisał:

Da się, ale to ułatwia życie, przynajmniej mi ułatwiało. A pomidory były złe? emoji38.png Zrób sobie z przyprawą do ziemniaków emoji7.png

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Pomidory mogę od 2 tygodnia. Nie wiem co to za dieta, ale mi służy, ciekaw kiedy będą schabowe ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomidory mogę od 2 tygodnia. Nie wiem co to za dieta, ale mi służy, ciekaw kiedy będą schabowe
Już wiesz, że Ci służy? Kurde to faktycznie dieta cud miód malina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, mav3rick napisał:

Już wiesz, że Ci służy? Kurde to faktycznie dieta cud miód malina emoji1787.png

Na razie, nie wiem na jak długo w niej zostanę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zaraz pójdzie hejt, że za szybko, że przez 2 tygodnie to tylko wodą schodzi etc. 

Tak czy inaczej jest super - 5kg w tydzień i wiem, że jest to za szybko??? od dzisiaj mogę pomidory ???

IMG_20210628_080009.jpg

IMG_20210628_080659.jpg

IMG_20210628_084101.jpg

IMG_20210628_083456.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grendziu napisał:

Zaraz pójdzie hejt, że za szybko, że przez 2 tygodnie to tylko wodą schodzi etc. 

Tak czy inaczej jest super - 5kg w tydzień i wiem, że jest to za szybko??? od dzisiaj mogę pomidory ???

 

Bardzo dobrze ? jak tylko wytrzymasz miesiąc będzie z górki i dziewczyny na mieście nasze ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał:

Bardzo dobrze ? jak tylko wytrzymasz miesiąc będzie z górki i dziewczyny na mieście nasze ?

Będę gruby z takim jedzeniem, ale ponoc mi wolno ???

IMG_20210628_111721.jpg

received_3420934688009734.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...