Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
13 minut temu, elvis napisał:

Używaj oleju, a nie oliwy i indyka zamiast kurczaka.

Trzymam się dość ściśle diety, oliwa z oliwek 2 łyżeczki maks na dobę, dodałem trochę do marynaty. 

Jutro robię odstępstwo raz, bo zamiast tuńczyka będę wcinał suma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Grendziu napisał:

Będę gruby z takim jedzeniem, ale ponoc mi wolno ???

 

Nie będziesz, tylko rób to co wiesz czyli cały czas deficyt kaloryczny. Ja dziennie jem ok 2200kcla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

I znowu chudnę z takim zarciem??? 

Szkoda, że przygotowywanie posiłków tak długo trwa. Nie mówiąc o zmywaniu, którego nie cierpię. 

Ogłoszenie towarzyskie:

"Łysy, lekko przytyty, z tendencja spadkową, szuka żony do zmywania i sprzątania ???

W zamian gotuję lub zarabiam???

 

IMG_20210629_134855.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
36 minut temu, tobiasz napisał:

Patrz Dareczku czym się różni sum od łososia - ilością tłuszczu.
Makrosy kolejno w g to BTW

208204292_245085493709567_1702689962232774260_n.jpg

W tym tygodniu mogę tuńczyk lub sardynki do 150g.

Do tego zrobiłem wędzony, czyli dużo soli i żarłem go po 21 i pewnie z 300g. Będę smażył się w piekle za to. 

Ryba wędzona pyszna na ciepło, tłusta, podobna w smaku do halibuta??? 

Sum ma dużo kwasy omega 3 i 6 tak to sobie tłumaczę, więc zaraz będę żarł z zielskiem na zimno???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina ostatniego posiłku raczej nie ma znaczenia jak się mieścisz w bilansie, chyba że prosto idziesz po jedzeniu spać to źle. W takiej rybie nic złego nie ma, na pewno lepszy swój sum niż tuńczyk czy sardyna z puchy. Te ryby mają więcej tłuszczu więc by się zgadzało dogryźć powinieneś sobie trochę orzechów jedząc suma

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, tobiasz napisał:

Godzina ostatniego posiłku raczej nie ma znaczenia jak się mieścisz w bilansie, chyba że prosto idziesz po jedzeniu spać to źle. W takiej rybie nic złego nie ma, na pewno lepszy swój sum niż tuńczyk czy sardyna z puchy. Te ryby mają więcej tłuszczu więc by się zgadzało dogryźć powinieneś sobie trochę orzechów jedząc suma

Ooo i prawie bym się zgodził. Na orzechy mam alergie, nie mogę. 

A po staremu jak żarlem to do  17tej i wtedy była gitara. Jeśli jadłem kolację to codziennie od 0,5 do 1,5kg więcej na wadze. Każdy organizm jest inny. Ja kolacji nigdy nie mogłem jeść ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to łyk oleju. o 17 lipa i głód wieczorem i problemy ze snem pewnie, chyba, że idziesz spać o 19 to spoko. Nie patrz na wagę, a wymiary. Mniej/więcej węgli zjesz, czy też wody wypijesz i waga świruje.

A i postępy monitoruj tygodniowo a nie codziennie.

Edytowane przez tobiasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, tobiasz napisał:

No to łyk oleju. o 17 lipa i głód wieczorem i problemy ze snem pewnie, chyba, że idziesz spać o 19 to spoko. Nie patrz na wagę, a wymiary. Mniej/więcej węgli zjesz, czy też wody wypijesz i waga świruje.

Problemy ze snem od zawsze... 

@Ostapktóry lekko się sfochował i ma gabaryty podobne do mnie na zlocie opowiadał, że jak nie je kolacji to lepiej sypia. Ja też tak miałem, naprawdę są różne rodzaje ludzi. Ja od zawsze miałem problemy z metabolizmem i od zawsze wolę wieprzowinę i kiełbasę niż zielenina.

Nie wiem jak długo tak polecę, bo zielsko mnie w zębach już boli??? ale na bank długo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiednich ilościach dobra kiełba czy wieprzowina zła nie jest. Zielsko powinno być dodatkiem a nie bazą posiłku. Po fotkach jedzenia widzę, że prawie nie masz węgli więc to jakieś low carb leci. Mi się dobrze spało jak cały dzień jadłem białko + tłuszcz a cała pula węgli na wieczór. Może kawy za dużo czy innych pobudzaczy. A jak masz na prawdę problemy (stresy i inne takie) to załatw sobie Trittico - na receptę, tak dobrze mi się nigdy nie spało jak po tym. 
A może pomóc po prostu melatonina - suplement dostępny wszędzie, my go naturalnie też produkujemy, a może ma coś tam zaburzone.

Edytowane przez tobiasz
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...