Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, tobiasz napisał:

... na koniec odbije się jOjCem...

..., po co się katować. Pomału do celu.

Jeżeli będę się trzymać planu, a na razie tak jest (trzy pierwsze dni są najtrudniejsze, dwa mam już prawie za sobą), to powinno być po mojemu i bez jojo. W tamtym roku robiłem tak samo, tylko źle wyszedłem z postu itd. Jest takie przysłowie "człowiek uczy się na błędach" i wydaje mi się, że błędy mam za sobą. Na ten urlop czekałem od dłuższego czasu, kilku miesięcy, ja jestem z tego sortu ludzi, którzy przede wszystkim trzymają się swoich planów i założeń, trochę tak ze skrajności w skrajność.

Co do katowania, to moim zdaniem przy takiej masie jak moja i przy takim założeniu (zejść na 95kg), to inaczej się nie da, trzeba tylko to później utrzymać, czyli jedzenie jednego lub dwóch posiłków na dobę, oczywiście TYLKO KETOZA, byłem w tym kilka tygodni i czułem się genialnie, teraz tylko w ten cykl wskoczyć i będzie gittarra :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a najlepsze w tym wszystkim jest to, że Duet G&G ( czytaj Gruby i Gruby ) szukają magicznego sposobu na zrzucenie wagi zmieniając żarcie, ale żaden z nich nie wspomniał o swoim planie treningowym. Sorry chopy, ale to się nie uda. Jedna najebka i po diecie. Czyli jak zawsze.

Tu trzeba zmienić tryb życia, a nie boczek zastąpić sałatą i strugać wariata fotkami, że jest zajebiście.

?

Niemniej powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Keto nie ma nic cudownego - redukujesz bo masz deficyt a nie keto. Zresztą przy takich masach i słabym żywieniu to jakakolwiek zmiana i efekty będą.
Mam kolegę, ważył jeszcze więcej bo ponad 150. Zjechał do 85 zasuwał 3h cardio i 1000 kcal, nawet fanpage założył "MRFIT" lekko poluzował i wróciło.

Ja na miejscu Waszym bym spokojnie zaczął temat od znalezienia swojego zapotrzebowania na 0. Wtedy jesteś w domu i wiesz co robić, czy dodać wysiłek czy uciąć jedzenie.
Teraz zaczniesz 1500 i zapierdol na treningu, waga stanie i co dalej? 1000kcal i po Tobie, psycha siądzie z głodu i jesteś na starcie.

Cała magia tych waszych diet to deficyt a nie pomidory po tygodniu a ogórki po dwóch.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a najlepsze w tym wszystkim jest to, że Duet G&G ( czytaj Gruby i Gruby ) szukają magicznego sposobu na zrzucenie wagi zmieniając żarcie, ale żaden z nich nie wspomniał o swoim planie treningowym. Sorry chopy, ale to się nie uda. Jedna najebka i po diecie. Czyli jak zawsze.
Tu trzeba zmienić tryb życia, a nie boczek zastąpić sałatą i strugać wariata fotkami, że jest zajebiście.

Niemniej powodzenia.
Przy takich masach treningiem może być intensywny spacer naprawdę bez spiny, tak jak wczesniej pisałem wystarczy że "serce mocniej bije" . Wiadomo siłka itp też fajne by było ale nie każdy ma czas.
Tylko im więcej treningu tym więcej można zjeść a tu chlopaki myślą, dużo treningu, mało jedzenia i 50kg w miesiąc zleci.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodzi.
3x w tygodniu pobawić się w Korzeniowskiego przez 45 minut.
Ale nie uwierzą ze tylko tyle starczy

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77 pamiętaj, że już jesteś stary (ja też) i nie wszystko da się wdrażać jak kiedyś, z treningiem uważaj, bo się obalisz, a tego nikt nie chcę. Powoli, małymi krokami.

@tobiasz mylisz się, nie jestem niewolnikiem tej diety, naginam ją, ale robię wszystko z głową. W schemacie jest 70% zielska 30% białka, a że nie toleruje już smakowo i nie mam czasu dzisiaj na zielsko, to był tylko pomidor, reszta białko, w tym wędzony kurak, gdzie niby wędzony nie powinienem. Znam swój organizm jak mało kto, dopóki walczę, będzie dobrze. Trening jest jak najbardziej wskazany, ale powoli, do przodu ???

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30%bialka i zielsko super znasz gdzie zdrowe tłuszcze i węglowodany. Szkoda gadać. Nie wiem co złego w wędzonym. Gdybyś robił pływające w oleju to byś mógł mieć wyrzuty, a wędzone? Sama słodycz. Przejmujesz się jakbys był tydzień przed wyjściem na scenę przy 3%bf. Przy waszym 40% to nie ma znaczenia.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, tobiasz napisał:

30%bialka i zielsko super znasz emoji38.png gdzie zdrowe tłuszcze i węglowodany. Szkoda gadać. Nie wiem co złego w wędzonym. Gdybyś robił pływające w oleju to byś mógł mieć wyrzuty, a wędzone? Sama słodycz. Przejmujesz się jakbys był tydzień przed wyjściem na scenę przy 3%bf. Przy waszym 40% to nie ma znaczenia.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Nie chce mi się opisywać wszystkiego, bezsensu, są węglowodany, sam nawet upiekłem chleb na otrębach, ale mi nie smakuje, są tłuszcze, tam był skrót, jest oliwa z oliwek, olej kokosowy, musztarda,owoce, whisky z lodem, wino itd. Itp. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...