Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Brawo Ty, u mnie waga stanełą w okolicach 95kg i się trzyma, w końcu od poniedziałku zaczynam trening na rowerku stacjonarnym jeśli się nie rozwalił w garażu przez lata i myślę, że pójdę na dół. W weekend na grilla przyjeżdża kuzynostwo ( a miała być nocka sandaczowa) i potem trzeba będzie sobie trochę potrenować tak aby nie rozwalić nogi, w tej diecie mojej brakuje mi najbardziej treningu właśnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Widziane w sieci ???

"W ogóle, zauważcie, że grube i brzydkie zwierzęta jedzą rośliny a chude i ładne jedzą mięso. Nosorożec czyli swinia z rogiem? Żre trawę. Majestatyczny wilk? Mięso. Krowa? Trawa. Ryś? Mięso (dosłownie rzyga jak zeżre trawę). Zastanówcie się."

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Widziane w sieci ???

"W ogóle, zauważcie, że grube i brzydkie zwierzęta jedzą rośliny a chude i ładne jedzą mięso. Nosorożec czyli swinia z rogiem? Żre trawę. Majestatyczny wilk? Mięso. Krowa? Trawa. Ryś? Mięso (dosłownie rzyga jak zeżre trawę). Zastanówcie się."

To już od dawna wiem. Wszystkie drapieżniki są smukłe i wyrzeźbione, a zwierzęta jedzące zielsko, ogólnie węgle są "opasami". Dlatego sam przeszedłem na tryb "drapieżnika" ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Ryś? Mięso (dosłownie rzyga jak zeżre trawę). Zastanówcie się."

Kotowate i psowate żrą trawę po to by oczyścić żołądek. To rzyganie jest zaplanowane. Psy też tak robią. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Wszystkie drapieżniki są smukłe i wyrzeźbione

Ale bierzesz pod uwagę również to, ile drapieżnik się nabiega zanim coś złowi? Nie pójdze na łąkę na siedząco się naw... ? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
44 minuty temu, Grendziu napisał:

@Grzes77 bawisz sie w "to" jeszcze? Dla kolegi pytam???

Tak, jednak nie tak restrykcyjnie jak wcześniej. Pozwalam sobie od czasu do czasu na grzeszki, przez co wydaje mi się,  że w tym roku raczej dwucyfrówki nie osiągnę, jednak nie jest źle ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...